Denní horoskop 28.2.2024

By | 28.02.2024

Beran

Díky kouzlu své osobnosti přetáhnete na svou stranu všechny včetně svých dosavadních odpůrců. Pochopí, že máte ve všem pravdu a přestanou se hádat.

Býk

Pracovní příležitosti, které dnes přijdou, jsou sice lákavé, ale jejich plnění bude náročné. Právě proto byste si měli jejich přijetí dobře rozmyslet.

Blíženec

Do plnění povinností se vám sice nechce, ale nic jiného vám nezbývá. Čím déle se jim budete vyhýbat, tím víc v práci i ve financích riskujete.

Rak

Spojené síly Slunce, Merkura a Saturna vám přinášejí přesně ty šance, o kterých jste dosud jen snili. Teď je využijete tak, abyste na sebe byli hrdí.

Lev

Spojené síly Merkura a Pluta vás nutí, abyste o sobě pochybovali. Vy však usoudíte, že byste ani podruhé ve stejné situaci jinak nejednali.

Panna

Spojené síly Slunce, Merkura a Saturna budou váš partnerský život ovlivňovat velice pozitivně. Konečně víte, že máte vedle sebe dospělého partnera.

Váhy

Silně obsazené znamení Ryb vás znejistí. To, co jste dosud ke své značné nelibosti vnímali jako nestabilní, se dnes rozklepe ještě daleko víc.

štír

Když vás váš letitý ctitel pozve na dovolenou, musíte se rychle rozhodnout. Pokud jeho nabídku přijmete, už se vám z ní nikdy vycouvat nepodaří.

Střelec

Zejména ráno si dejte pozor na to, co svému partnerovi říkáte. Nahlas sice nic neřekne, ale během dne bude každé vaše slovo rozebírat do nekonečna.

Kozoroh

Tři planety, které se sešly ve vašem sektoru komunikace, vám dodají sebevědomí. Pokud jste o něčem přesvědčení, dokážete to náležitě obhájit.

Vodnář

Nápady, které máte ohledně zmnožení majetku, jsou sice skvělé, ale na provedení náročné. Peníze získáte jen za namáhavou a časově náročnou práci.

Přečíst  Denní horoskop 7.7.2018

Ryby

Musíte se rozhodovat pomalu, po zralém uvážení a hlavně velice zodpovědně. Všechny závazky, které dnes podepíšete, budete muset do halíře splatit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..