Denní horoskop 29.2.2024

By | 29.02.2024

Beran

Pozor si dejte na Ryby a na Býky. Vy se sice můžete chtít hádat, ale oni argumentují tak, abyste záhy zjistili, že proti nim žádnou šanci nemáte.

Býk

Den, který máte v tomto roce navíc, využijte pro posílení partnerského vztahu. Zkuste miláčka vytáhnout na zamilovanou romantickou večerní procházku!

Blíženec

Když zjistíte, co se v rodině stalo, musíte nasadit veškerý zdravý rozum. Je potřeba, abyste navrhli přesně tu pomoc, kterou potřebným nikdo neposkytl.

Rak

Tomu, co se děje a o čem s vámi nikdo nechce moc mluvit, věnujte o to bedlivější pozornost. Je to pro vás důležitější, než jste si dosud mysleli.

Lev

Při Luně ve Štíru si dávejte pozor na zbytečné projevy žárlivosti. Dávali byste tím najevo slabost, která by vaši dosaženou pozici silně ohrozila.

Panna

Den, který máte letos navíc, proběhne v příjemné atmosféře. Zejména dopoledne se můžete těšit na štěstí, které dostanete bez jakéhokoli přičinění.

Váhy

Když se vás někdo snaží přemluvit o užitečnosti aktivit, které pomohou jemu, ale pro vás nic neznamenají, nenechejte se přesvědčit. Nebude to k ničemu.

štír

Silně obsazené znamení Ryb má pozitivní vliv na váš partnerský život. Kdybyste se rozhodli, že spolu chcete zůstat navždy, určitě se vám to podaří.

Střelec

Při Luně ve Štíru si dejte pozor na zbytečné dluhy. Pokud si na něco půjčujete, měli byste mít alespoň rámcovou představu, jak to budete splácet.

Kozoroh

Harmonický vztah Merkura s Jupiterem ukončí období, kdy jste z taktických důvodů mlčeli. Dnes je naopak nutné, abyste se vyjadřovali naprosto ke všemu!

Vodnář

Nerozhodným lidem nepomáhejte. Můžete jim sdělit svůj názor, ale to je asi tak všechno. Jasně jim řekněte, že za ně jejich problémy řešit nebudete.

Přečíst  Denní horoskop 2.2.2023

Ryby

Když usoudíte, že se vám nynější vývoj situace nelíbí, nadechněte se a nahlas řekněte, co si myslíte. Za pravdu vám dá víc lidí, než byste řekli.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..