Denní horoskop 27.2.2024

By | 27.02.2024

Beran

I když s partnerem nesouhlasíte, měli byste ho nechat mluvit a poslouchat. Jen tak pochopíte, že jsou jeho argumenty pevnější, než jste si mysleli.

Býk

Napjatý vztah mezi Marsem a Jupiterem přinese nové životní zkušenosti. Minimálně pochopíte, že opravdu nemusíte mít všechno, co se vám aktuálně líbí.

Blíženec

O obdiv opačného pohlaví se snažit nemusíte. Dostáváte ho v hojné míře automaticky. To, že jste jedničky, slyšíte každou hodinu nejméně dvakrát.

Rak

S člověkem, který vás pořád provokuje, se nehádejte. Nemělo by to cenu. Když na něj upřete jeden ze svých vyzkoušených ostrých pohledů, bude to lepší.

Lev

Když si do vás někdo chce rýpnout, vy mu v tom nezabráníte. Můžete mu ale odpovědět tak, aby pochopil, že je to z jeho strany dost nebezpečná zábava.

Panna

Když partner přijde s tím, že by si chtěl na zahradu pořídit trpaslíka, zní to jako vtip, ale myslí to vážně. Vyrazte mu dech tím, že budete souhlasit.

Váhy

Když vám v práci začnou vysvětlovat, že by vám sice rádi přidali, ale že na to nemají, neříkejte nic, ale začněte si potichu hledat nové místo.

štír

Debaty, které povedete s partnerem, stojí opravdu za to. Nesmíte k nim ale připustit vaše děti. Ty by se tomu, o co se hádáte, jedině tak smály.

Střelec

Opravdu nemáte důvod k pochybnostem. Když vám partner logicky vysvětlí, proč neudělal něco, co měl, neobviňujte ho, ale vezměte jeho slova na vědomí.

Kozoroh

Při Luně ve Vahách se bez dlouhého rozmyšlení stáhnete do pozadí. Místo dohadování pozorujete, co se děje, a navíc se tím i velice dobře bavíte.

Vodnář

Zejména ráno byste měli pospíchat opravdu pomalu. Kdybyste se rozhodli, že místo auta využijete hromadnou dopravu, bude to velice rozumné.

Přečíst  Denní horoskop 13.12.2021

Ryby

Napjatý vztah mezi Marsem a Jupiterem s vámi nic nedělá. Tendenci riskovat sice pocítíte, ale na rozdíl od ostatních se dokážete ovládnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..