Vztah

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu.Jsem 2roky sama.Potkala jsem muže známe se ještě ze školy a začli jsme se spolu stýkat.Zajímalo by mne zdali by tento vztah mohl fungovat,docela si rozumíme.On je narozen 17.4.1962 a já 6.11.1963.Předem moc děkuji za váš čas a odpověď Zdena

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

vztah

Zdeničko,děkuji.Hýčkat ho,nebude žádný problém.Chová se ke mně moc krásně a dá se říct,že by mi snesl i modré z nebe.Jsem s ním šťastná.Nejkrásnější je i to,že jeho přátelé mě přijali velice hezky a jsou rádi,že jsme spolu.Prý díky mně se po svých problémech konečně opět směje a je úplně jiný než před dvěma měsíci.Zrovna tak hezky mě přijali i jeho děti.Moc nám přejí,aby nám to vydrželo.S pozdravem Zdena :-)

Štěstí

Přeji pohodu a štěstí. Zdenča.

vztah

arz
Dobrý den,chtěla bych vás ještě jednou poprosit o radu.Nevím,zdali má tento vztah budoucnost,jestli v něm pokračovat,nebo skončit.Přítel,mám pocit,že mi lže a jeho chování není upřímne.Stále něco slibuje a pak to zruší,nevím proč to dělá.Mám od něj očekávat změnu,nebo je takový normálně??moc Vám děkuji Zdena

City

City tu jsou pěkné, ale je fakt že má problémy, asi práce, či finance. Měl by začít hlavně u sebe. Zkuste popřemýšlet a zadejte si partnerský horoskop, mohli bychom v něm vašeho přítele dost rozebrat, hodně klientek se mi vrací s tím, že opravdu si ho ti chlapi čtou i když ho před tím odmítali a vrací se k němu. Tady je důležité, že ten chlap si vše uvědomí, i kde je ta chyba.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

vztah

Milá Zdeničko,,moc děkuji za Vaší odpověď.
Víte,nevím jestli si přítel uvědomí,že něco dělá špatně.Byli věci,které při našem rozhovoru chápal a pak se opil a vše použil proti mně,že se nebude nijak měnit atd..Rozhodli jsme se spolu,že si zrenovujem ložnici.Měl čas jen o víkendu,,v pátky se opíjel a dělat přijel až v neděli.Nakonec to skončilo tak,že mne v tom nechal,musela jsem si sehnat někoho na dodělání.Teď očekávám nábytek,který slíbil,že doveze a opět mi sdělil,že ne.Takže budu muset opět shánět cizí lidi.Myslím,že toto není dobré jednání ani pro mne ani pro vztah.Co se týče financování té ložnice,tak jsem to vše platila já včetně materiálu a ani to není pro něj dobré.Neváží si ničeho a nikoho.
P.S.-Ještě jsem zjistila,že byl v hospodě,nebo doma a psal mi sms jak v práci dře,,to jen aby nemusel pracovat na společné ložnici.Jsem z něj opravdu zklamanná,ani nemám chuť pokračovat..Hezký den Zdena

Přítel

To vám věřím a držím vám palce. snad když vás bude ztrácet, tak se vzchopí.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

vztah

Dobré ráno.Zdeničko děkuji,ještě bych chtěla vědět,zdali mně nebude dělat nějaké scény.Zatím vypisuje sms-ky..i přesto,že jsem mu napsala,že je konec.Myslím,že je to člověk,kterému alkohol zatemnil mozek.Dost mne ještě překvapilo,že má zákaz styku s dcerou je jí 12let tak na ní platí alimenty,nevím co se tam stalo.Jsem nešťastná,že jsem mu uvěřila jeho lži,je to opravdu skvělý lhář.Nechápu,jak jsem mu mohla naletět.2roky jsem se dostávala z rozvodu,když už jsem byla v pohodě,tak potkám takového muže,opět jen slzy....Zdena,,děkuji moc za Váš čas.

Nový vztah

Pokud se on nad sebou nazamyslí, a nezmění stanovisko, raději ho nechte. Někdy člověk musí klesnout na samé dno, aby pak šel nahoru. Pak až si uvědomí, že vše ztratil. To však vy tu už budete mít nový vztah.

Astroložka 8:00 - 01:00 živě: Volejte Věštce 906503003

vztah

Ano máte pravdu,bude lepší nechat ho jít.Došel tak daleko,že mi píše urážlivé smsky a ani si neuvědomuje,co jsem byla ochotná pro nás dva udělat.Je to člověk,který si opravdu ničeho neváží,možná bych to nazvala,že je zlý.Z mé strany je konec.Až budete mít čas chtěla bych vás moc poprosit o nahlédnutí do mé budoucnosti,jestli mne ještě čeká vztah,nebo zůstanu sama.Moc Vám Zdeničko za vše děkuji a přeji krásný den.Zdena

Pozitivní budoucnost

Já myslím, že vaše budoucnost je pěkná, moc pěkná. nebála bych se o vás, ale jste opatrnější, to je také dobře, dejte si však pozor ať vás to nebrzdí v budoucím vztahu. Máte tu chlapa se vším všudy, jak má být, ale velmi citlivého. Začátek roku vám přeje, nedejte si ho nikým zkazit. mějte se Zdenča.

vztah

Opět veliké děkuji,ona to nebude asi opatrnost,jako spíš strach z dalšího vztahu.Jsem moc ráda,že mám aspoň do budoucna něco hezkého.Určitě Vám dám vědět,až mne potká štěstí.Přeji Vám krásné dny,,zasloužíte si je za vše co pro nás děláte.Posílám sluníčko a úsměv Zdena

Poděkování

Já vám děkuji, Zdenča.

vztah

Dobrý den p Zdeničko.Nejprve Vám chci popřát vše nejlepší v novém roce.
Vše se splnilo jak jste mi psala.Ten bývalý přítel si začal uvědomovat,že o mne přišel a chtěl by mne zpět,což já ne.
A potkala jsem muže nar.10.2.1966 Šternberk.Je,ale dost z daleka.Chtěla bych vědět,jestli jeho city ke mně jsou opravdu takové jak mne dává najevo.Je u něj velký problém,že žije v jednom bytě s bývalou přítelkyní.Která snad by chtěla pokračovat ve vztahu,ale pro něj,je to prý skončeno.Mohu mu důvěřovat? A je možné,že se náš vztah vyvine do budoucna,že bychom spolu mohli žít??
předem Vám moc děkuji za Váš čas Zdena

Vztah

Já vás zdravím a jsem vámi potěšena. Když se dívám na tohoto muže, vidím, že jeho city k vám jsou moc pěkné. Má opravdu stíženou situaci, kdy ještě problémy budou. Určitě to vypadá na vztah, ale nespěchejte na společné soužití, vše se bude řešit časem. Zkuste si zavolat, či zadat osobní horoskop, přidejte tohoto muže.

vztah

Dobrý den Zdeničko.Tak vše se dá říct kolem jeho soužití se spolubydlící vyřešilo.Odstěhovala se.Co se týká nás dvou,je to nějaké divné jako bychom si nerozuměli.Chtěla jsem se zeptat zdali mu mohu důvěřovat a jestli jeho city ke mně jsou opravdu takové jako mi píše,nebo říká.Jinak se chová tvří v tvář a jinak se chová,když jsme od sebe.Má tento vztah budoucnost?...Ještě kdybych se mohla zeptat na můj zdravotní stav,není nejlepší.Zlepší se?

Moc Vám děkuji a přeji hezký den.Zdena.

Odblokování

Zdeničko, lepšit se to bude, ale pomalu. Také se u vás naskytne příležitost někoho nového. možná bych tomu šanci dala, protože je to akčnější. Zdraví u vás, je to v psychice. Zavolejte mi, odblokuji vás, také najdeme příčinu a bylinku. Zatím doporučuji něco na imunitu čaj z červeného Lapacha. 500 ml pít. Zdenča

vztah

Dobrý den,Zdeni moc zdravím a smekám :-)Opět jste měla pravdu.Opravdu jsem potkala jiného muže a jsem zamilovaná a šťastná.Jako bych cítila,že konečně je to ten pravý.Pokud budete mít čas,moc bych se těšila na Váš názor.Narodil se 10.10.1964 a já 6.11.1963.Přeji Vám krásnou neděli Zdena. Prostě ho miluji..........:-)

Hýčkejte

Oslnivý muž, má tu teď trochu problémy a za sebou náročný rok, plný překvapení. Do vztahu půjde i když pomalu, hýčkejte ho a je váš.

Bydlení

Dobrý den Zdeni.Po dlouhé době bych Vás opět chtěla poprosit o radu.Tak s tím oslnivým mužem jsme již skoro 9 měsíců.Je nám skvěle a máme se opravdu moc rádi.Naši známí nevěřícně kroutí hlavou,jak je možné ještě za 9 měsíců být,tak zamilovaní.Prý ta velká zamilovanost trvá tak 3-4 měsíce,ale my jsme opravdu na tom stejně jako zkraje našeho vztahu.Začli jsme přemýšlet o společném soužití.Můj byt bychom pronajali a já bych se nastěhovala k němu.Chtěla bych Vás moc poprosit jestli je to správné rozhodnutí a budem i nadále spolu tak skvěle vycházet.Jestli tam nebude nějaký zádrhel.Miluji ho a od něj slyším to samé.Chce se mnou žít a dokázat mi jak skvělý život budem spolu mít.Snažím se tomu věřit,ale stále mám malinké obavy.Moc Vám děkuji za radu.Hezký večer Zdena.

vztah

Dobrý den p Zdeničko,moc Vám děkuji za odpověď.Chtěla bych Vás ještě poprosit,jaké jsou jeho city ke mně.A jestli nemá nějaké finanční problémy,zda nebude mít do budoucna problémy abychom finančně spolu hospodařili.děkuji moc a přeji krásný sluníčkový den Zdena

Finance

Já to nevidím špatně, je sice pravdou že měl poslední dva roky finančně náročné, ale bude lépe, problémy tu jinak nejsou. City jeho jsou upřímné a moc pěkné.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

vztah

paní Zdeničko moc Vám děkuji za odpověď,která mne mile překvapila a moc potěšila.děkuji Zdena

Vztah

S pozdravem.

Hlava rodiny

Ano váš vztah by mohl fungovat, ale nechte jeho, ať on je tou hlavou.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003