Vztahy na dálku – tato znamení raději vynechejte!

Napsala | 03.12.2018

Vztahy na dálku jsou pro spoustu lidí věcí, která jim dává zabrat. Někdo může hned říci, že by do něj neinvestoval čas, protože podle něj nevyjde. Jiný s ním zkušenosti má a jsou dobré. Každý to vidí jinak a je to jistě podle své vlastní zkušenosti. Někdy to vyjde, jindy zase ne. To je hold život. Může vám trochu napovědět horoskop, přesněji znamení, která jsou pro tento vztah vhodná a která naopak ne.

Spřízněná duše stovky kilometrů daleko

Máte intenzivní pocit, že se ve vašem okolí objevila ona spřízněná duše? Nemůžete jíst, nemůžete spát, neustále myslíte jen a jen na protějšek. Problém nastává, když zjistíte, že musí někam na dlouhou dobu odjet nebo dokonce, že vaší lásce nepřeje velká vzdálenost. Jaká znamení jsou pro vztah na dálku nevhodná?

Problematičtí Blíženci

Jde o znamení, které by se nemělo pokoušet o vztahy na dálku. Blíženci v sobě skrývají hned několik osobností, takže mají spoustu různých potřeb. A ty většinou jeden člověk, ještě ke všemu takový, který je daleko, neuspokojí. Potřebují neustálý kontakt, pocit, že druhý je vedle nich. Pokud se do takového vztahu vrhnete, můžete skončit se zlomeným srdcem a očima pro pláč.

Egoistický Lev

Láska na dálku? Pro Lva, který je egomaniak? To rozhodně nepřežije! Potřebuje mít neustále druhou osobu po ruce, potřebuje pozornost, lásku, něhu a také obdiv. Někdo, kdo bydlí na druhé straně republiky, pro něj není úplně vhodný. Neumí být sám, potřebuje neustálou péči. Je to pro něj samotné nepředstavitelné, proto když se s někým takovým seznámí, raději zatroubí k ústupu.

Fyzický Štír

Jde o velmi vášnivé znamení, které potřebuje velké množství fyzického kontaktu. Doteky, pohlazení, polibky, objetí a podobně. Láska jen na dálku? To není nic pro Štíra, který se potřebuje neustále dotýkat své lásky. Tento vztah nese poměrně těžce a nebere jej vážně, proto často hledá útěchu a dotek jinde.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 23.10.2017 do 30.10.2017
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..