Hledáte věrného partnera? Vsaďte na znamení!

Napsala | 11.07.2018

Snad každý tajně doufá, že ten partner, který je aktuálně vedle něj, je ten pravý. Svatba, děti, dům a dlouhý spokojený život, o tom sní nejedna žena. Chcete partnera upřímného, hodného, laskavého, takového, který vás spolehlivě rozesměje, ocení, co vše pro něj děláte a hlavně to, že je vám věrný a žije jen pro vás.

Věrnost jako základ vztahu

Věrnost je dnes vysoce ceněna a bohužel je stále víc a víc lidí, kteří někdy někoho podvedli nebo aktuálně podvádějí. Co oči nevidí, srdce nebolí, říká se. Když chcete věrnost, pak se poohlédněte po partnerovi následujících znamení. O těch se říká, že jsou skutečně věrná!

Býk (19. dubna – 20. května)

Býci bývají zpravidla velmi tvrdohlaví a nemají vůbec rádi změny. Když se zamiluje, pak je to mnohdy na dlouho. Ve vztahu hledají bezpečnost a stabilitu, chtějí se usadit a žít spokojeně a bez kolapsu do konce života. Někdy je to s nimi těžké, ale pokud nenarazíte na promiskuitního býka, pak máte jistotu, že s vámi zůstane napořád. Neutíkají od problému do první volné náruče, ale řeší je. A to je dnes velká devíza.

Panna (22. srpna – 22. září)

Jsou velmi vášnivé, a když se zamilují, pak je to celým tělem a duší. Hýří láskou, vášní a porozuměním, umí se vcítit do problémů druhých. Zároveň však trvá velmi dlouho, než se panny otevřou a než si u nich vybudujete důvěru. Občas si rády zaflirtují, aby si zvedly sebevědomí, ale flirtem to končí. Nevěru povětšinou odsuzují a není jim vlastní.

Ryby (20. února – 20. března)

Jde o velmi oddané znamení, které se zamiluje a věnuje vztahu a lásce spoustu úsilí, energie i času. Nevyhledávají neperspektivní vztahy, když jsou ve vztahu, neexistuje pro ně nikdo jiný. Nenarazíte-li zrovna na volnomyšlenkářskou rybu, pak je velmi pravděpodobné, že spolu spokojeně zestárnete.

Přečíst  Manželství a horoskop – která znamení jsou ta „pravá“?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.