Denní horoskop 12.10.2019

Napsala | 12.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Luna ve vašem znamení vás nabíjí neskutečným množstvím energie. Vám se to líbí, ale partner, kterému nedopřejete chvíli klidu, s tím má potíže.

Býk

Patříte k lidem, kteří před sebou potřebují mít neustále nějaký cíl. Dnes se však mírněte. Hrozí, že si ukousnete kus, který pak nedokážete zvládnout.

Blíženec

Sobota se rýsuje vyloženě skvěle. Dokonce i rodinné akce budou vynikající. Hlídat musíte jen děti, které mají tendenci k drobným úrazům.

Rak

Na všech akcích hlídejte zejména menší děti. Při Luně v Beranu mají sklon dokazovat, co všechno zvládnou, a přijit tak ke zcela zbytečným úrazům.

Lev

Svým příbuzným můžete jejich nápady rozmlouvat, ale zakázat jim je nedokážete. Vy sice přesně víte, že se ženou do rizikové akce, ale oni to nechápou…

Panna

Nenápadně zkontrolujte finanční hospodaření svých i partnerových rodičů. Hrozí, že naletí někomu, kdo umí pěkně mluvit a kdo na nich hodlá vydělat.

Váhy

Člověk, s nímž jste se včera seznámili, kuje železo, dokud je žhavé. Zavolá vám hned ráno. Navíc si na co nejbližší dobu vyžádá další schůzku!

štír

Při Luně v Beranu vás čeká spousta práce. Navíc můžete čekat, že vám zavolají rodiče a budou chtít, abyste část prací na zahradě udělali i za ně.

Střelec

Luna v Beranu vás nabije energií! Rozhodnete se, že konečně obrátíte svůj život k lepšímu a taky na tom začnete hned a bez váhání usilovně pracovat.

Kozoroh

Pocit, že jsou věci, které nezvládáte, si nepřipouštějte. Spíše si uvědomte, že se ještě nenarodil člověk, který by zvládl to, co po sobě vyžadujete.

Vodnář

Nehledejte omluvu pro člověka, který se k vám chová nehezky. Taky si uvědomte, že se nezmění. Bude lepší, když styky s ním co nejdříve přerušíte.

Přečíst  Denní horoskop 20.5.2019

Ryby

To, že se v někom zklamete, berte jako cennou životní lekci. Rychle pochopíte, že je dobře, že tato situace nastala v době, kdy ještě o nic nešlo.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..