Kouzla pro ochranu vašeho auta

Bezpečnost automobilůEsoterika a něco veskrze tak technického jako je automobil či motorka? Že to nejde dohromady? Omyl! Vyzkoušejte rituál na ochranu vašeho vozidla a budete mile překvapeni. Je to kouzlo poměrně jednoduché, časově nenáročné a nepracuje se při něm s žádnými nedostupnými pomůckami. Takže proč to nezkusit…

Tato magická ochranná akce vychází z keltské rituální tradice. Tehdejší lidé ji využívali pro ochranu svých povozů a koní. My jsme se tuto tradiční techniku pokusili otestovat v našich moderních podmínkách, a když se vše udělá správně, funguje tento rituál i pro 21.století, samozřejmě na naše současné „povozy” - automobily. Chrání naše auta před rozbitím, nehodou a vy, co také parkujete někde na sídlišti jako my, určitě oceníte, že kouzlo vůz chrání i před nájezdy vandalů a zloději. Kamarád vše aplikoval i na motocykl, a taktéž byl víc než úspěšný, já jsem rituál použila i na svého koně. Tady bych jen dopředu upozornila, nevlastníte-li stejně pohodové a „splachovací” zvíře jako já, buďte při aplikaci kouzla opatrní, ať to neodnesete úrazem. Plašší kůň by mohl zareagovat na váš magický pokus i nepěkným kopancem.

Co budete potřebovat?

 • Směs bylin pro vytvoření ochranného odvaru (vavřín, rozmarýn a kopr)
 • Čtyři bílé svíčky
 • Kompas
 • Sůl
 • Kadidlo /může se nahradit popř. olejem z růžové pelargonie/

Máte-li všecky pomůcky po ruce, můžete se pustit do rituálu, nevyžaduje žádnou zvláštní denní ani noční hodinu. Jediné co je nutné, je to, abyste na rituál měli klid a pokud možno, aby vás při něm nikdo neviděl. Nepobíhejte tedy kolem vašeho auta, když bude zaparkované před supermarketem, ale zajeďte s ním k sobě do dvora, nebo do garáže.

Jak na to, krok za krokem:

 1. Nejprve svého motorového (či koňského) miláčka důkladně vydrhněte, nejlépe šampónem, abyste z něj smyli všechen prach z cest, kterými vás již provázel.
 2. Předem připraveným odvarem z ochranných bylinek (do hrnku vařící vody vsypete jednu polévkovou lžíci směsi vavřínu, rozmarýnu a kopru, necháte 10 minut odstát, scedíte a nalejete do lahve s rozprašovačem) vozidlo postříkejte po celé kapotě a vyleštěte.
 3. Zaparkujte svůj dopravní prostředek (auto, ale třeba i motorku, kolo…) v garáži, či ve dvoře tak, aby stál „čumákem“ směrem ke vchodu.
 4. Zapalte první z ochranných bílých svíček asi 20 cm od chladiče (u jednostopých vozidel před kolo) a vizualizujte si, že plamen ze svíčky zahaluje vaše vozidlo do jedné velké ochranné energetické bubliny ze světla. Snažte se vidět auto jako jedno velké zářící bílé světlo, jakýsi velký energetický agregát.
 5. Zapalte druhou svíci a přejděte na jih (u auta byste měli stát u dveří spolujezdce). Opět vizualizujte ochrannou světelnou bublinu a svíci postavte na zem.
 6. Dále tímto stylem pokračujte na západní a severní stranu, až budou kolem vozidla svítit všechny ochranné svíce.
 7. Pak po kapotě, střeše a také vevnitř (u motorky na stupačky a sedadlo, koni na hřbet a nohy) rozhoďte špetku soli.
 8. Pomažte okna, dveře a pneumatiky (sedadlo, stupačky) kadidlem, nemáte-li, stejnou službu vám udělá olej z růžové pelargonie, popř. z jiné ochranné byliny.
 9. Sedněte si do auta (na motorku, kolo, či koně), relaxujte, umíte-li, můžete si krátce i zameditovat a brzy ucítíte, jak se kolem vás vznáší ochranná energie. A máte ochranné kouzlo hotové.

Rituál v autěJe to snadný a přitom překvapivě účinný rituál, takže předtím, než si začnete ťukat na čelo, co že je to zase za hloupost, zkuste to. Bude vás to stát jen trochu času a pár korun a garantuju vám, že výsledkem budete příjemně překvapeni.

Ochranné rituály

Ochranných rituálů pro vaši bezpečnost za volantem a dobré dojetí do cíle vaší cesty je samozřejmě mnohem víc. Ale tato další kouzla se naučíme zase někdy příště.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner