Ochranný rituál před nehodou

Minule jsme společně vyzkoušeli kouzlo na ochranu vašeho automobilu, popř. jiného dopravního prostředku. Teď se podíváme na to, jak se díky esoterice uchránit před nehodou a v pořádku dojet do cíle naší cesty.
Žena v autěUž řada našich přátel a známých se přesvědčila, že magie a esoterika až překvapivě dobře fungují i na naše plechové miláčky. Ze staré keltské rituální magie vychází kouzlo na ochranu vozu zvnějšku - tedy, aby do vás nikdo nenarazil (a mimochodem skvěle v dnešních podmínkách odpuzuje i vandaly, kteří jen tak z nudy obcházejí zaparkovaná auta s korunou v ruce a „podepisují” se na kapotu).
Jak na to? Budete potřebovat malý látkový pytlíček, nejlépe červené barvy. Snadno si ho spíchnete sami a klidně jich udělejte hned víc, protože toto kouzlo se musí po čase obnovovat, takže je upotřebíte. Do váčku nasypejte po kávové lžičce tyto ochranné bylinky: kopr, bazalku a rozmarýn. Pytlíček převažte bílou nití a vložte pod disk pravého kola (naši předkové takové pytlíčky přivazovali ke kolu u svých povozů). Důležité je, aby byl pytlíček v pohybu, díky rotaci se v něm totiž neustále bude oživovat energie z bylinek, které přispívají k ochraně celého vozidla.

Zevnitř můžete svou bezpečnost za volantem jistit ještě dalším pytlíčkem, rovněž červeným. Do něj smíchejte po špetkách tuto směs bylinek:
» Kostival (chrání před nehodou během jízdy)
» Rozmarýn (chrání před zloději)
» Jasan (proti úrazům a nárazům)

Vše navlhčete olejem z kadidla, pytlíček promněte v prstech, aby se rozvoněl bylinkami a zavěste na zrcátko. Čas od času pytlíček před jízdou promněte v prstech, a když už „vyčichne“, vyrobte si další z čerstvých bylinek. Kouzlo můžete umocnit ještě tím, že vetřete slzu ochranného oleje do bezpečnostních pásů u řidiče i spolujezdce a pokapejte jim i dětské autosedačky, máte-li je ve voze.

Vyhněte se bloudění

Muž v autěA když chcete zdárně a bez bloudění trefit do cíle, zvlášť pokud se vydáváte na delší trasu, kterou ještě nemáte projetou? Snadná pomoc! Vezměte mapu míst, kterými budete projíždět, tři bílé svíčky, bílou stuhu a červený fix. Na mapě (pozor, vezměte si na to nějakou záložní, protože tuhle pomalujete a necháte ji doma!) si vyznačte čárou (čára musí kopírovat trasu) plánovanou cestu, kterou potřebujete jet. Kolem této červeně vyznačené trasy pak nadělejte v malých rozestupech kolečka ochranné energie. Pak na mapu podle vaší intuice nakreslete různé ochranné symboly (např. hvězdy, pentagram, egyptský kříž života) a zapalte kolem trasy cesty tři bílé svíce tak, aby tvořily trojúhelník. Svíčky nechejte vyhořet do první třetiny a během hoření si vizualizujte hladký průběh cesty, snadný dojezd do cíle bez hledání a šťastný návrat zpět domů. Pak svíčky sfoukněte, mapu srolujte do ruličky a napevno převažte bílou stuhou. Takto smotanou ji uležte někam, kde ji nikdo nenajde do té doby, než se v pořádku vrátíte domů. Po vašem návratu z roličky sundujte provázek tak, aniž byste ho rozvazovali a společně s mapou ho spalte. Popel rozfoukejte po větru.

Šťastnou cestu milí přátelé

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner