Jak to vidí řečtí bohové – kdy jste se narodili? 3

By | 29.06.2020

Ve starověkém Řecku věřili, že každý den v týdnu je spojen a vzájemně propleten s nějakou energií z planet a také se k tomu přidali řečtí bohové. U těch se ostatně věřilo na spoustu věcí, jeden byl vládcem moří, druhý podsvětí, další byla bohyně lásky a mnoho a mnoho dalšího. Jak se na den narození dívat z pohledu řeckých bohů? U těchto bohů je to trošku jiné, protože den nekončí a nezačíná půlnocí, ale úsvitem. Znamená to tedy, že narodili jste se mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ráno, pak jste dítě předešlého dne.

Pátek – bohyně Afrodita

Nad posledním pracovním dnem vládne planeta Venuše a z bohů je to krásná Afrodita. Je to bohyně lásky, krásy a potěšení. Lidé narozeni v pátek jsou půvabní, hezcí a milující krásu, ať už vnitřní nebo vnější. Jsou to lidé pracující v umění, diplomacii, kosmetických službách, masážích a podobně. I když působí romanticky, možná trochu naivně, mají svůj cíl a chtějí ho dosáhnout.

Sobota – bůh Hádes

Nad sobotou bdí Saturn, spolu. Spolu s ním také bůh Hádes. Je to bůh podsvětí, smrti a konce všeho. Nemusí to však nutně znamenat nic negativního. Tito lidé bývají hodně filozofové, často se z nich stávají vědci nebo psychologové. Mohou propadat úzkostem, jsou starostlivější. V kolektivu se těší oblibě, jsou dochvilní, pracují v týmu, bývají věrní, dodržují to, co slíbili, jsou velmi loajální. Jsou to lidé hloubaví, rádi se učí novým věcem.

Neděle – bůh Apolón

Nad nedělí bdí planeta Slunce, spolu s bohem Apolónem. Tito lidé září na všechny strany, mají v sobě velké množství pozitivní energie, mají stále dobrou náladu a nenechají si ji jen tak někým vzít. Chtějí si hlavně užít svůj život, často jsou lidé v neděli narození označováni jako ti, kteří se narodili na šťastné planetě. Jsou to kreativní jedinci, úspěšní, někdy workoholici, dříči. Jen tak něčeho se nebojí, málo odpočívají.

Přečíst  Nejlepší zmrzlina? Zkuste se na ní podívat z pohledu znamení 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..