Jak to vidí řečtí bohové – kdy jste se narodili? 3

Napsala | 21.03.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ve starověkém Řecku věřili, že každý den v týdnu je spojen a vzájemně propleten s nějakou energií z planet a také se k tomu přidali řečtí bohové. U těch se ostatně věřilo na spoustu věcí, jeden byl vládcem moří, druhý podsvětí, další byla bohyně lásky a mnoho a mnoho dalšího. Jak se na den narození dívat z pohledu řeckých bohů? U těchto bohů je to trošku jiné, protože den nekončí a nezačíná půlnocí, ale úsvitem. Znamená to tedy, že narodili jste se mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ráno, pak jste dítě předešlého dne.

Pátek – bohyně Afrodita

Nad posledním pracovním dnem vládne planeta Venuše a z bohů je to krásná Afrodita. Je to bohyně lásky, krásy a potěšení. Lidé narozeni v pátek jsou půvabní, hezcí a milující krásu, ať už vnitřní nebo vnější. Jsou to lidé pracující v umění, diplomacii, kosmetických službách, masážích a podobně. I když působí romanticky, možná trochu naivně, mají svůj cíl a chtějí ho dosáhnout.

Sobota – bůh Hádes

Nad sobotou bdí Saturn, spolu. Spolu s ním také bůh Hádes. Je to bůh podsvětí, smrti a konce všeho. Nemusí to však nutně znamenat nic negativního. Tito lidé bývají hodně filozofové, často se z nich stávají vědci nebo psychologové. Mohou propadat úzkostem, jsou starostlivější. V kolektivu se těší oblibě, jsou dochvilní, pracují v týmu, bývají věrní, dodržují to, co slíbili, jsou velmi loajální. Jsou to lidé hloubaví, rádi se učí novým věcem.

Neděle – bůh Apolón

Nad nedělí bdí planeta Slunce, spolu s bohem Apolónem. Tito lidé září na všechny strany, mají v sobě velké množství pozitivní energie, mají stále dobrou náladu a nenechají si ji jen tak někým vzít. Chtějí si hlavně užít svůj život, často jsou lidé v neděli narození označováni jako ti, kteří se narodili na šťastné planetě. Jsou to kreativní jedinci, úspěšní, někdy workoholici, dříči. Jen tak něčeho se nebojí, málo odpočívají.

Přečíst  Váhy – problémy, které znají jen oni
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..