Týdenní horoskopy lásky od 06.02.2017 do 13.02.2017

By | 09.01.2021
Beran: 

To, že vás miláček rozčiluje, berte jako něco, co se stává, a hlavně se kvůli tomu zbytečně nestresujte. Záhy zjistíte, že je to rozumná taktika, která mezi vás vrátí pohodu. Pokud potřebujete ventil pro svou překypující energii, využijte Luny, která je od čtvrtka do soboty ve Lvu, seberte ho a vyrazte na dlouhou procházku na místa, kam jste chodili, když jste začínali.


Býk: 

Zatímco ještě nedávno jste se představou, jak se k vám váš nevěrný protějšek vrací, skoro až opájeli, teď zjišťujete, že jste v tomto ohledu zásadně ochladli. Sami nevíte, zda jste se na nevěrníka začali dívat jinýma očima, nebo zda za tím je člověk, který vám jemně dává najevo, že by o vás stál. V každém případě jste změnili postoj a říkáte si, že svoboda vlastně není vůbec špatná.

Blíženci: 

Na to, že se do vás čas od času zamiluje někdo, koho jste až dosud pokládali jen za dobrého kamaráda, jste zvyklí a umíte v tom chodit. V tomto týdnu však hrozí, že se do svého dobrého kamaráda zamilujete vy, čímž zkomplikujete život jak sobě, tak jemu. Pokud byste se ovládli, chovali se stejně jako dosud, a hlavně se mu ze svých citů zbytečně nezpovídali, bylo by to nejlepší.


Rak: 

I když máte miláčka rádi a v případě potřeby byste za něj klidně i dýchali, jsou chvíle, kdy musíte jednat sami za sebe a hledět především na to, co je důležité pro vás. Pokud vám partner začne vnucovat něco, co se vám nelíbí, neslibujte, že nad tím budete přemýšlet, ale jasně mu vysvětlete, že po vás chce něco, co nepřipadá v úvahu. Nejdříve bude překvapený, ale pak se s tím smíří.

Přečíst  Vlády léčí banky, co ale lidé


Lev: 

Debaty, které probíhají mezi vámi a vaším životním druhem ohledně toho, zda kupovat nebo prodávat, nabývají na obrátkách. Když si však uvědomíte, že ve vašem znamení probíhá v sobotu zatmění, které silně a nepříliš pozitivně ovlivňuje vaše rozlišovací schopnosti, dojde vám, že bude lepší, když řešení podobných záležitostí necháte na miláčkovi a sami se stáhnete.


Panna: 

Ohledně všeho, co se vztahů týká, máte až geniální intuici. Pokud usoudíte, že před vámi miláček něco tají, neříkejte si, že slyšíte trávu růst, ale snažte se přijít na to, co se vlastně děje. Pokud na to nepřijdete dřív, využijte Luny, která v sobotu odpoledne vstupuje do vašeho znamení, a ptejte se tak, aby vám odpovědět musel i v případě, kdy to vůbec neměl v úmyslu.


Váhy: 

Zajímavé bude hned pondělní ráno, kdy se ve vašem znamení do zpětného chodu otáčí Jupiter. Miláček si to uvědomí a rozhodne se, že využije vaší velkorysosti způsobem, jímž nebudete ani trochu nadšení. Když mu vyhovíte, budete mít pocit, že jste se zpronevěřili svým zásadám, když mu neustoupíte, vznikne doma zbytečné dusno. Nepokusíte se najít třetí cestu?


Štír: 

Než podlehnete touze, která vás nutí, abyste svého miláčka poučovali a vůbec se k němu chovali spíše jako rodiče než jako partneři, chvíli přemýšlejte. Váš miláček je sice nátury vlídné a ke kompromisům se nenechá dlouho přemlouvat, ale teď riskujete, že usoudí, že vám už povoloval příliš, a postaví se proti vám s energií, která ve vás vzbudí skoro až hrůzu.


Střelec: 

Slunce je v sextilu s Uranem a vy konečně potkáte svou dlouho vytouženou šanci. S člověkem, kterého nově poznáte, si sednete tak, že se budete sami vnímat jako dvě poloviny dosud rozděleného jablka. Užíváte si každé chvíle, kdy můžete být spolu. Navíc zbytečně nemluvíte, protože spolu komunikujete srdcem přesně tak, jak jste si to vždycky přáli….

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 07.08.2017 do 14.08.2017


Kozoroh: 

V úterý a ve středu, kdy Luna prochází vaším partnerským sektorem, uděláte moc dobře, když budete naslouchat nejen tomu, co váš miláček říká nahlas, ale i tomu, co vám sděluje mimoverbálně. Pokud usoudíte, že mezi vámi vzniklo nedorozumění, uděláte dobře, když se ho přímo zeptáte, co se děje a co máte dělat, aby se vztah co nejrychleji vrátil do normálu.


Vodnář: 

Zajímavá bude zejména sobota, kdy ve vašem partnerském sektoru probíhá měsíční zatmění. Když mezi vámi a partnerem vznikne ohledně víkendových plánů neshoda, nedělejte z toho tragédii. Když už s miláčkem nevymyslíte kompromis, který by vyhovoval vám oběma, alespoň o kousek ustupte. S údivem zjistíte, že jste tím znovu nastolili domácí mír a nic vám to neudělalo.


Ryby: 

Jde o týden, který můžete v lásce a ve vztazích vůbec vnímat jako oddechový. Nic řešit nemusíte, miláček po vás nic nechce, a vy si plně užíváte souladu, který mezi vámi je. O víkendu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, si navíc můžete promluvit o budoucnosti a s údivem zjistíte, že se dokážete bez problémů domluvit i o tom, co vám dosud činilo potíže.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..