Denní horoskop 17.7.2018

By | 09.01.2021

Beran

Zvláštní pozornost věnujte tomu, co jíte. Když na něco nemáte chuť, nepřemáhejte se. Vymluvte se na to, že držíte dietu a místo jídla si dejte čaj.

Býk

I odmítat se musí umět. Lidí, kteří vám nabízejí něco, co nechcete a nepotřebujete, je opravdu hodně. Vy je odmítněte tak, aby se nemuseli urazit.

Blíženec

Když se miláček rozhodne, že bude riskovat, jednejte tvrdě. V případě potřeby mu klidně řekněte, že on sice riskovat může, ale pak je mezi vámi konec.

Rak

Představa, že své životní trable vyřešíte všechny najednou, se ukáže jako hodně naivní. Zatněte zuby a sami sobě slibte, že budete jednat obezřetně.

Lev

Planety vám spolehlivě usnadní život. Pošlou peníze, na které jste tak dlouho čekali. Na rozhazování to není, ale rázem se vám začne dýchat volněji.

Panna

Opět se ukáže, že bez tlačenky nemáte šanci. Jindy byste se kvůli tomu rozčilovali, ale dnes jen mávnete rukou, a rozhodnete se, že půjdete jinam.

Váhy

Než se na někoho začnete rozčilovat, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Hrozí, že se sice s někým na smrt rozhádáte, ale problém zůstane bez řešení.

štír

Luna v Panně povzbudí vaše kamarády. Pochopili, že o vaši společnost musí aktivně bojovat. Večer se u vás zastaví a přes vaše protesty vás vytáhnou ven!

Střelec

Neustále musíte vysvětlovat něco, co se vám vůbec nelíbí. V rámci pracovních povinností to zvládnete, ale slibte si, že to tentokrát bylo naposledy.

Kozoroh

Návštěvy, které se vám ohlásí, spíše někam pozvěte. Když si je budete brát domů, zjistíte, že s nimi máte spoustu práce, ale radost nějak chybí.

Vodnář

Lidi, kteří si od vás budou chtít půjčit, je kolem spousta. Vy však musíte odolat. Uvědomte si, že půjčíte jednomu a těch ostatních se pak nezbavíte.

Přečíst  Denní horoskop 11.8.2022

Ryby

Na to, že se partner tváří, jako by rozuměl téměř všemu, jste si zvykli. Teď se však zachová tak, že mu musíte vysvětlit, že právo na názor máte i vy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..