Denní horoskop 13.12.2021

By | 13.12.2021

Beran

Mars, který vstupuje do Střelce, vám dává neskutečnou energii. Luna ve vašem znamení dává perfektní příležitosti k jejímu využití. Bude to príma den!

Býk

Vysvětlováním toho, co vaše okolí stejně nechápe, neztrácejte čas. Když to odložíte na večer, kdy bude Luna v Kozorohu, půjde to naprosto samo.

Blíženec

Máte pocit, že po vás všichni chtějí jenom peníze. Potíž je v tom, že jsou to platby, kterým se vyhnout nemůžete. nezbude, než zatnout zuby a platit.

Rak

Zejména večer vycházíte lidem kolem sebe vstříc způsobem, na který nejsou zvyklí. Když říkají, že se k nim chováte jako andělé, mají pravdu.

Lev

Mars, který se dopoledne dostává do Střelce, vám dává spoustu odvahy. Najednou pochopíte, že to, co neuděláte vy sami, hotové prostě nikdy nebude.

Panna

Merkur, který vstupuje do Kozoroha, vás rozpovídá. Konečně dokážete odložit všechen nepodložený ostych a projevit se s náležitým sebevědomím.

Váhy

Mars, který vstupuje do vašeho sektoru komunikace, z vás udělá obávaného diskutéra. Pokud jste si jistí, že máte pravdu, dokážete ji i prosadit!

štír

Den zvládnete podle svých představ. Večer se těšte na pozitivní změny. Přinese je Merkur, který vstupuje do vašeho sektoru komunikace. Budou stát za to!

Střelec

Mars vstupuje do vašeho znamení a vy máte pocit, že zvládnete naprosto všechno. Přesto byste si měli zachovat alespoň kousek své obvyklé opatrnosti.

Kozoroh

Merkur, který se večer dostává do vašeho znamení, vám konečně dává sebevědomí. Konečně víte, že dokážete svůj život nasměrovat tam, kam potřebujete.

Vodnář

Nějaké zvláštní odměny za práci nečekejte. Dostanete sice pochvalu před všemi vašimi spolupracovníky, ale to bude asi tak všechno. Na peníze zapomeňte.

Přečíst  Denní horoskop 4.11.2022

Ryby

Mars, který se dostává do Střelce, aktivuje vaši ctižádost. Dejte si však pozor, aby vám nepřerostla přes hlavu a zbytečně nezkomplikovala život.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..