Denní horoskop 31.8.2019

By | 15.08.2020

Beran

Připravte se na lehce nostalgickou náladu. Vy sami můžete být sice od školních let hodně daleko, ale přesto konce prázdnin vnímáte docela nelibě.

Býk

Sobota je krásná, ale dejte si pozor, aby nebyla až příliš pracovní. Když práci rozložíte tak, aby jí kus zbylo i na příští týden, bude to rozumné.

Blíženec

Noční debaty s partnerem jsou k ničemu. Povedou nejvýše ke stavu, kdy se každý z vás zabetonuje na svém stanovisku a o kompromisu nebude chtít slyšet.

Rak

S prázdninami se rozlučte důstojně! Hlavně nedovolte, aby se v rodině rozprostřela melancholická nálada. Vyrazte za zábavou a krásně ti to užívejte.

Lev

Luna v Panně vás donutí k prohlížení šatníků a vyřazování toho, co se vám už nehodí. To, co vyřadíte, však musíte okamžitě odnést do kontejneru!

Panna

Počítejte s nepříjemnými otázkami, které vám vaše děti dají. Než vymyslíte odpověď přiměřenou jejich věku, dost se zapotíte. Nakonec to však zvládnete.

Váhy

Léto je sice skoro u konce, ale to pro vás nic neznamená. S chutí si vyrazíte do přírody, odkud si domů přinesete nejen koš hub, ale i mísu ostružin.

štír

Luna v Panně má na vás vyloženě pozitivní vliv. Dnes jste dokonce schopni zmodifikovat své plány tak, aby vyhovovaly jak vám, tak i zbytku rodiny.

Střelec

Hlavně při vaření buďte opatrní. Když si v samém závěru spletete cukr a sůl, můžete pak dílo, na kterém jste pracovali celé dopoledne, rovnou vylít.

Kozoroh

Za chyby, které uděláte, se neomlouvejte. Když se budete tvářit, jako byste si nic neuvědomili, je celkem pravděpodobné, že si jich nikdo nevšimne.

Vodnář

Nic se sice neděje, ale ve vzduchu je cítit stoupající napětí. Snažte se přijít na jeho zdroj. Jen tak přijdete na to, co by se s tím dalo dělat.

Přečíst  Denní horoskop 27.11.2019

Ryby

Na hovory o tom, že na něco už nemáte ten pravý věk, nedejte. Všechny nové aktivity, do kterých se pustíte, vám půjdou skvěle. Navíc vás budou bavit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..