Rozhovor o lásce s věštkyní Libuší

Radek: Libuško málokdo o vás ví, že jste pravnučkou slavné kněžny Libuše.

Libuše: Radku, mám v pokolení Přemyslovci, ano, a možná jsem dostala tento dar po své prabábě, nebo pratetách nevím, přišlo to již když jsem byla malé dítě. Tehdy jsem řekla sousedovi, že mu přejedou kočku a rozbijí okno. Stalo se a pak to bylo mířeno na mě. Jako by za to malá holka mohla. Dnes tu s vámi jsem a věštím, ale věřte, že život věštkyně je moc složitý. Lidé nám dávají za vinu svůj neúspěch a nespokojenost. Pokud zklamou v lásce a podobně. Přitom si naše rady ale neberou k srdci a pak pláčou. Já jsme přijala pozvání k vám, protože si vážím těch věštkyň a kartářek, které zde jsou. Vím, že jejich chleba je tvrdá práce po celý život. Kartářkou a věštkyní se totiž musíte narodit. Ale k věci - dneska nás zajímá láska.

Radek: Co nás čeká do konce roku 2011 v lásce?

Libuše: Probouzí se energetické síly Země. Dávné paměťové pole, které máme všude kolem nás, se začíná otevírat. Ví o tom církev, Vatikán a Papež. Jen v médiích se o tom nedočtete, protože to patří do utajených zpráv. Pro vztahy to platí jako negativum pro nestabilní vztahy. Co se má rozpadnout, to se do konce roku rozpadne. Co se má dáti dohromady, to se dohromady dá. Teď mluvím o manželství, které nefungují, ale pokud tam cesta je, upevní se jejich pozice a začnou šlapat dobře dopředu.. Je to šance, jak se mohou dát rodiny dohromady, nebo naopak jít novou cestou. Pro jednotlivce je tu potíž. Do konce roku to bude váznout na novém seznámení. To znamená, že je čas začít pracovat - na sobě.

Radek: Myslíte, že se dá ještě něco vylepšit? A co je to paměťové pole?

Libuška: Ano, a je toho mnoho, nesmíme být sobci a musíme se lépe dívat i kolem sebe. Tento rok je něčím zvláštní pro vztahy, jeho konec nám (pokud nejsme spokojení) přináší nové šance na lepší život. Avšak jen za předpokladu, že nejsme sobci. Paměťové pole, jsou zemské brány, kde stráž střeží podsvětí a jeho informace. Má prababička z něj také čerpala informace do budoucnosti , ale to vám více nastíním až v jiném rozhovoru.

Láska je hnutí,
které nutí,
dva blázny do blbnutí.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner