Jak se vypořádat s depresí podle znamení? 3

Napsala | 12.05.2019

Někdy se prostě den nepovede a vy tak domů přicházíte naštvaní, nervózní a ve stresu, což vaší náladě a psychické pohodě moc nepřidává. Když se však psychická pohoda nedaří srovnat delší dobu, můžete začít trpět nějakými problémy, které mohou přerůst v něco horšího, co poté jde obtížněji řešit a léčit. Vypořádat se s obtížnými depresemi není jednoduché a každé jedno znamení k tomu přistupuje jinak.

Nepříjemné deprese

Když se řekne deprese, každý si představí něco úplně jiného. Někomu přijde, že má deprese po pár neúspěšných životních prohrách, někdo vidí depresi jako dlouhodobou psychickou poruchu, která může být opravdu velmi závažná. Většinou se léčí psychoterapií spolu s antidepresivy, které předepíše lékař. A jak se deprese projevuje? Obvykle se snižují či úplně vymizejí schopnosti prožít potěšení, radosti a nadšení. Cítíte jen patologický smutek. Jak se s depresemi vyrovnávají jednotlivá znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou lidé přinejmenším zvláštní, dřímají v nich minimálně dvě osobnosti. Jsou přizpůsobiví, vnímaví a také intelektuální. Rádi filozofují, mají široký okruh zájmů. Blíženci maskují svou depresi pracovní činností nebo čímkoliv, co je zaměstná a nemusejí o všem tolik přemýšlet. Ne vždycky to pomáhá, jen vše potlačují a emoční vypětí se přihlásí ve větší míře. Musí si přiznat, že mají depresi a potřebují pomoc druhých.

Rak (22. června – 22. května)

Rak je znamení citlivé a velmi vnímavé. Jde o lidi, kteří jsou emočně založeni, ale také jim nechybí logické myšlení a rozhodování. Rak potřebuje neustále podporu rodiny a svých přátel. Rád se vypovídá a vypláče a někdy je to tak dobře. Nedrží své emoce na uzdě, proto se možná jejich deprese a krize rychleji vyřeší. Snaží se najít to nejlepší řešení v co nejkratší době, nemají na vše čas, problém si přiznají. Pokud to trvá déle, zajdou k lékaři a začnou brát antidepresiva, nemají s tím problém.

Přečíst  Stinné stránky – jak jsou na tom jednotlivé horoskopy? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..