Dieta

Moc vás prosím o radu, léčím se 15.let na psychiatrii (po sestry sebevraždě) a deprese většinou léčím čokoládou, takže nyní jsem na váze 75.kilo při výšce 150.cm, existuje nějaká bylinka nebo rada po které bych zhubla?
Jsem nar. 14.6.1967

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Karmická duše

Nemáte z čeho obviňovat. Nemůžete za důsledky, které se stali. Vaše karmická duše je čistá, i když si to stále nemyslíte. Máte dceru? Jak starou?Vidím při vás tolik věcí, napište mi. Na vaši čokoládu, vám dám lék. Čokoláda je moc zdrřavá, ale začněte jít hořkou s více obashujícím kakaem. dostane vás do fáze, kdy uklidní. Jinou ne. Začněte pít třezalkový čaj, 2x denně, pozor neopalovat se po něm. Můžete mi zavolat? Pokud ne tak odepište, Zdenka.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Rada

Dceru bohužel nemám, mám dva syny, jaké věci při mě vydíte. Já trpím 15.let panickou poruchou a mám hrozné pocity, včera se mi večer zdálo že mám úplně prázdnou hlavu, jindy mám obavy že trpím roztroušenou sklerozou, stále se něčeho bojím. Po absolvování elektrošoků mám hlavu jako vyprázdněnou, nepamatuji si minulost, děti mi vyprávějí příběhy z jejich dětství a já jenom kývu hlavou a nevím, nedokážu si vzpomenout. Nevím jak dál asi se budu muset smířit s tím že už to lepší nebude.

Zkuste zavolat

Bude to lepší, zkuste mi zavolat Zdenča.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003

Strach

Děkuji Vám za odpověď, trošku mě uklidnila, ráda bych Vám zavolala ale stejně bych si nepamatovala co mi říkáte, já mám strach.

Nebojte se

Nebojte se, zkuste to.

Astroložka 8:00 - 22:00 živě: Volejte Věštce 906503003