Dieta na mateřské

Napsala | 27.04.2010

Dieta]Mnoho z nás se potýká při otěhotnění s následky, které se vyznačují především větší váhou. Není ženy rodičky, která by si udržela svou váhu, ani být taková nemůže, pokud není anorektička. Pak nemluvíme o těhotenství, protože o své dítě ve většině případu přijde. Dieta na mateřské znamená zvýšený přísun mléčných výrobků, a to v nejlépe stravitelné podobě, zakysané. Jezte zakysané smetany 10%, ne více, nejezte jogurty, které jsou odtučněné, protože ty nemají s mlékem nic společného. A vypotřebujete v těhotenství mít zdravé zuby. Dítě vás odvápní, bere si z vás důležité stavební prvky, pokud si je nedodáte do těla, přijdete o zuby a vlasy.

Mateřské mléko

Je důležité alespoň rok kojit. Méně solte, tím si udržíte méně vody a váha půjde dolů. Přidejte si více svačinek, kojení vás vyčerpá a dítě vyžaduje pozornost. Svačinky by se měli skládat z černého celozrnného chleba a ovoce. Na noc můžete klidně sníst celou červenou papriku nebo dvě jablíčka. Garantuji, že po nich nepřiberete a budete spát najedená a spojená. Noční kojení a vstávání vás vysílí. Pokud musíte v noci jíst, mějte připravenou okurku, nebo mrkvový salát, udělá vám dobře. V kojení vynechejte všechny cukry. Přidejte si přírodní med či sušené ovoce. Nepijte kávu, lze ji nahradit kávou z ječmene Vitakáva.

Doplňky stravy, detoxikace, dieta, hubnutí

Pokud potřebujete povzbudit, dopřejte si přírodní doplněk stravy „včelí pyl v granulkách„. Kávová lžička do jogurtu vás osvěží a dodá sílu. Pyl obsahuje minerály a vitamíny. Pokud vás honí chutě, je dobré ovoce, které je z Číny. Jmenuje se kustovnice čínská neboli Goji. Má mnoho vitamínů a je sladká. Chuť mezi malinou a jablkem. Pijte hodně stolní vody. Vynechejte minerálky, protože mají mnoho soli a váha by šla nahoru. Dobrá je pramenitá vody, bez bublinek, pokud máte svou studnu, je to nejlepší řešení. Pokud se vodou nenapijete, pijte hodně čaje ovocného, neslazeného, nebo zeleného. Je důležité pít, i když zrovna nemáte žízeň. Pokud pijete hodně vody, méně jíte, ani to nepoznáte. A vaše tělo bude jako před početím. Všem nastávajícím a stávajícím maminkám přeji pěkné dny a klidné děti.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.