Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 6

By | 12.09.2020

Cítíte občas, že se něco nemá stát, nebo naopak cítíte, že by se něco stát mělo? Šestý smysl, životní poslání, předtucha. Říkejte si tomu, jak chcete. Někdo tuto předtuchu má, cítí věci, které nejsou správné. Také cítíte, že s někým, s kým aktuálně mluvíte, máte něco společného? Že s ním můžete počítat a věřit mu? Nebo naopak, cítíte od počátku, že je něco špatně, že se bude dít něco nekalého?

Životní poslání podle jednotlivých znamení

Jak to vlastně mají jednotlivá znamení? Jaké jsou jejich životní poslání? Umí se prosadit nebo popřípadě co budou nebo mají v životě dělat? Každé znamení je jiné, jinak působí, jinak se chová, má jiné predispozice pro život. Životní poslání jsou brána obecně, každý člověk je individuální. K čemu jsou jednotlivá znamení předurčena?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelec věří v mnoho věcí, rádi filozofují. Občas bývají sentimentální, věří spousta lidem okolo, někdy se jim to bohužel nevyplácí. Chce v životě najít ikonu, někoho, ke komu mohou vzhlížet, kdo pro něj bude ideálem. Obecně rád věří ideálům. Jeho cesta může být dlouhá, trnitá, někdy ji vidí nejasně, žádné hrubé obrysy. Ovšem na konci té cesty je jeho cíl. Životní poslání? Hledání toho správného ideálu.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi žijí rádi podle řádů, plánů a předpisů. Když vědí přesně, co mají dělat, jsou rádi. Není to však tak, že musí žít jen podle tabulek, občas se rád vzepře a určí si svůj cíl i to, kam v životě směřovat a kam vlastně jít. Rád si dává vlastní cíle, čeho dosáhnout. Je dospělý, tvrdý k sobě i okolí, má smysl pro realitu. Jeho životním posláním je dosahovat cíle, které si stanovují.

Přečíst  Stinné stránky – jak jsou na tom jednotlivé horoskopy? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..