Co prozradí vaše tělo ?

SvalyKaždé tělo na světě je určitý nástroj. Věřte tomu, nebo ne, ale je to pravda, se kterou se musíte smířit. Tělo o vás dokáže prozradit poměrně hodně věcí a to vás nikdo nemusí ani znát. Pokud se naučíte rozpoznávat chování a vlastnosti člověka podle jeho těla, máte vyhráno a díky této schopnosti můžete vědět o lidech ve vašem okolí poměrně hodně zajímavých věcí.

Tělo má každý originální a není tedy prakticky možné, aby se na světě vyskytovalo několik podobných postav jako máte například vy. Tedy podobných ano, ale nikdy ne úplně stejných co se týče struktury, váhy, rysů a dalších charakteristických věcí, které dávají stav a funkci vašeho těla ihned najevo.

Každý z nás by chtěl mít sexy tělo, pevnou postavu a vyrýsované svaly - ale za touto představou stojí spousta hodit tvrdé dřiny, odříkání a ještě jednou tvrdá dřina plná potu a hodin strávených v tělocvičně. Nicméně někdo na tento způsob života nemá čas a již tento fakt o vás prozradí poměrně hodně. Člověk který má vypracované tělo má tedy hodně volného času a může si dovolit trávit hodiny v posilovně u posilovacích strojů.

Pokud je někdo při těle, má například mastné vlasy, neudržovanou pleť a stále je nervní, vypovídá to o něm, že je hodně přepracovaný a absolutně nic nestíhá. Je to asi zaměstnanec nějaké firmy, která je na něm životně závislá a tento člověk nevytáhne z kanceláře ani paty. Přesně tyto typy člověka poznáte hned na první pohled, což není nic těžkého.

Střední postava, tedy ani ne vyrýsované svaly, ani ne obtloustlé tělo a boky jsou průměrní lidé, kteří jsou hlavně vyrovnaní, jelikož dokázali najít ideální rovnováhu mezi pracovním a osobním životem, což je to nejdůležitější, co se vám může podařit.

Vaše tělo toho o vás tedy hodně prozradí a to vás člověk nemusí vůbec znát. Pokud máte alespoň trošku volného času, rozhodně si jednou za čas skočte do posilovny nebo fitka. Nebo pokud volný čas nemáte, zkuste jíst střídmě, ale také pravidelně, což drtivá většina lidí absolutně nedodržuje, což je ten nejhorší problém, který způsobuje do jisté míry jejich obezitu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner