Denní horoskop 20.6.2019

Napsala | 20.06.2019

Beran

Pozor si dávejte zejména cestou do práce. Pokud možno, vyjeďte tak, abyste neměli strach, že přijedete pozdě. Pak se nebezpečí nehody silně snižuje.

Býk

Je potřeba, abyste si srovnali finance. Vám to naštěstí problémy nedělá. Vy víte, že to jinak nejde, ale partnerovi to budete vysvětlovat hodně dlouho.

Blíženec

V práci to nemáte snadné. Každý váš nadřízený má k vaší práci poznámky. Potíž je v tom, že každý chce něco jiného, přičemž všem vyhovět nedokážete.

Rak

Je potřeba, abyste si našli alespoň pár chvil, v nichž se můžete věnovat sami sobě. Berte to jako zasloužené lázně pro vaši dost namáhanou psychiku.

Lev

Snažte se, aby doma panovala pohoda. Když se dokážete při partnerových provokacích usmívat a zbytečně na ně nereagovat, bude to ta nejlepší taktika.

Panna

Než se rozhodnete, že miláčka obviníte z úletu, přemýšlejte. Je daleko pravděpodobnější, že v jeho případě jde o hodně nepříznivou shodu okolností.

Váhy

Pozor si dávejte při práci se všemi ostrými nástroji! Zejména ráno byste měli krájení snídaňových chlebů raději nechat na zručnějším partnerovi.

štír

Odpoledne hrozí zbytečná hádka s partnerem. Vznikne sice ze zcela zanedbatelného důvodu, ale svá stanoviska si pak budete vyjasňovat až do večera.21.6 – PátekStacionární Neptun ve vašem sektoru romantiky se projeví! Pokud se zamilujete, velice dobře víte, že je to velký průšvih, ale ovládnout se nedokážete.

Střelec

Ani známým lidem se se svými dalšími plány moc nesvěřujte. Jakmile se na podobné téma stočí řeč, začnete se co nejrychleji bavit o něčem jiném.

Kozoroh

Rozhodnutí vašich dětí neovlivňujte. Tlak by vyvolal protlak. Můžete je však upozornit na úskalí, která s sebou jejich rozhodnutí logicky nese.

Přečíst  Denní horoskop 20.12.2018

Vodnář

To, co se ve vašem životě děje, musíte probrat s partnerem i s dětmi. Čím víc to před nimi budete tajit a skrývat, tím to bude problematičtější.

Ryby

Trvejte na tom, že se u vašeho rodinného stolu o politice mluvit nebude. Jedině tímto strohým rozkazem dokážete doma udržet alespoň relativní klid.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..