Tag Archives: pověsti

Znamení horoskopu Panna – Díl VI.

Jelikož většina „Pann” v těchto dnech slaví narozeniny, řekneme o nich něco pěkného. Upjatí, úhlední až vyškatulkovaní nároční lidé, kteří jsou většinou velký nepořádníci, tak to je Panna. Trochu to poopravím. Musím podotknout, že jsou moc dobře oblékaní, ale většinou nosí to, co jim sluší a hlavně v čem se cítí dobře. Pochopitelně byste si… Read More »

Znamení horoskopu Střelec – Díl III.

Lidé s netaktním chováním, prudký, ohnivý, nediplomatický a užvanění. To je Střelec. Myslím, že vám ho dokáže vysvětlit. Střelec patří mezi osobnosti. Jsou to lidé s velkou duší, mají svou jemnost, krásné oči, plné něhy pro své děti a jejich rodinu. Typický Střelec je opravdu upovídaný, i když v duši někdy samotář. Toužící po klidu… Read More »

Znamení horoskopu Váhy – Díl IV.

Váha, jedinci co se nestále neumí vyrovnat realitou. Chodí pozdě a pořád spěchají, neumí se rozhodnout a umí pěkně vybouchnout. Tak takhle je asi někdy lidé vnímají, ale opak je pravdou. Váhy jsou lidé většinou rozvážní, vyvážení a harmoničtí. V každém případě dřív než se odváží, rozvažují. Je možné, že se v jejich středu najde… Read More »

Znamení horoskopu Vodnář – Díl V.

Podivíni, nikým nesrozuměni, nevěřící, nestálí ve vztahu. Opak je však pravdou. Vodnář je stálí ve vztahu a pokud ho naváže, chce ho mít nadlouho. Raději však navazují přátelství, než vztahy. Nevěřící, tak trochu mohou být, ale láká je to co neznají a strašně rády to zkoumají, dokud tomu nepřijdou na kloub, vydrží u toho i… Read More »

Znamení horoskopu Lev – Díl VII.

Lev, královské znamení vyzařující mužnost, sílu, arogantnost a pýchu. Domýšliví lidé, kteří se nebojí zabojovat o své posty a jsou velmi sobečtí. Kde je však pravda? Lvi jsou velmi energičtí lidé, často se světlými nebo kaštanovými vlasy. Jejich sobeckost je nedoceněna jejich uznáním. Lvi potřebují uznání a úspěchy osobní i pracovní. Lvi jsou králi a… Read More »

Znamení horoskopu Býk – Díl II.

Tvrdí, necitlivý a nekompromisní lidé. Opak je však pravdou. Býci jsou lidé s jiným myšlením. Býci vidí hodně daleko dopředu. Někdy skrývají své chyby, ale těch je málo. Lidé ve znamení Býka jsou především velmi citlivý, vnímavý, vidí vaše touhy. Musíte však s nimi jednat spravedlivě a neobcházet je. Zřídkakdy se žene dopředu a šlape… Read More »

Znamení horoskopu Štír – Díl I.

Znamení Štír]Myslím, že nejznámější mýty a pravdy se nejvíce slyší a šeptají o známém znamení Štírů. Štíři, myslím si, že vás potěším. Vyvrátím totiž, že jste velmi sobecké, pomstychtivé a tvrdé znamení, jak bych já vás popsala. Jak se říká, něco na tom je, ale vůbec nejste lidé se sobeckými sklony. Naopak, pokud jsi štírův přítel, máš toho nejlepšího kamaráda. Je obětavý a především, v nouzi pomůže.