Znamení horoskopu Štír – Díl I.

By | 26.01.2020

Znamení ŠtírMyslím, že nejznámější mýty a pravdy se nejvíce slyší a šeptají o známém znamení Štírů. Štíři, myslím si, že vás potěším. Vyvrátím totiž, že jste velmi sobecké, pomstychtivé a tvrdé znamení, jak bych já vás popsala. Jak se říká, něco na tom je, ale vůbec nejste lidé se sobeckými sklony. Naopak, pokud jsi štírův přítel, máš toho nejlepšího kamaráda. Je obětavý a především, v nouzi pomůže. Pokud ho máte jako milence (a to doporučuji každému alespoň jednou za život), nikdo vás tak úchvatně nepomiluje, jak on. Štíři jsou tvrdí, pokud ho naštvete, dokáže s vámi rychle zatočit. Ale mají v sobě velkou dávku jemnosti, kterou nemá mnoho znamení. Používají jí však jenom občas.

Jinak to jsou velmi dobří rodiče – jejich nevýhodou je, že na své děti mají velmi málo času, jelikož jsou pracovní workoholici. Štír dokáže být velmi upřímný a jejich upřímnost se může někoho dotknout, což je však dané jimi samotnými a tak je musíme brát. Mám mnoho přátel štírů a jsou to ti nejlepší. Co pověstná pomstychtivost? Pravidlo první: nikdy ho nenaštvete do krajnosti, pak je z něj ohnivý drak, který okolo šlehá plameny. Navíc si to hodně dlouho pamatuje. Pak vám může jít po krku, dokud vám na něj nešlápne. Nezačínejte je zkoumat, poznají to. Štíři jsou ty nejlepší milenci, dokáže vám otevřít dveře, co vám doposud zůstali zavřené. Je mnoho štírů a všichni mají něco společného – hodně přátel.

Nikdy jako manželka mu je neberte, ponechejte mu jeho nezávislost. Milují sporty a jdou si po svém. A když někdy potřebují samotu, dají vám to najevo s patřičnou dávkou. Chlap štír je vždy něčím výjimečným, poznáte to až po podrobném zkoumání. Nevýhodou je, že 90% štírů, bývá mnohdy 2x až 3x rozvedených, což ale není jen jejich vina. Plno lidí štíry špatně chápe, a přitom kdyby se s nimi ponořily do hloubek, kde štír bývá, poznali by jací jsou a co potřebují. Oni nejsou zbabělí, jsou to bojovníci s velkými srdcem a citem. Pokud je špatně chápete, počítejte s tím, že narazíte. Jen málokdy se štír nevyvede, může pak být i velmi tvrdý a nekompromisní. Ale to je jen 1% procento štírů, nestrkejme je proto do jednoho pytle. Žena štír je plně krásná a vždy výjimečná. Je plná erotiky a velmi přitažlivá. Nemusí to být vždy krasavice, ale něčím je vyjímatelně krásná a velmi citlivá. Nezraňte však její city, dokáže stejně dobře zaútočit jako muž štír.

Přečíst  Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

One thought on “Znamení horoskopu Štír – Díl I.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..