Léčba pomocí svící

Kartářka - svíceJistě si řeknete, jak svíčka může pomoci. Může, tak zní odpověď. Pomocí speciálních svící, které se přikládají na tělo, lze úspěšně léčit záněty, artrózu, detoxikovat tělo apod. Ten, kdo vyzkoušel účinek hořící svíce na svém těle, by mohl vyprávět. Hořením a přiložením na tělo, dokáží zázraky. Přitom se nejedná o žádnou novinku.

Svíčky obsahují léčivé bylinky, oleje a koření. Při svíčkování se odstraňují různé bloky. Aplikace tělových svící nachází své kořeny v dávnověku, kdy staří Keltové i jiné národy používaly k léčení kůru stromů a byliny. Letitým praktikováním došli k poznání, že ponořením svící do včelího vosku a tkaniny, trvá hoření déle. Tělové svíce používáme nejen k očištění organismu, ale také ke zmírnění zánětů a otoků, jejich použitím uvolníme místa sužované bolestí, zbavíme tělo hlenů a odstraníme migrény.

Svíce vytahuje materii do okolí 5 cm do stran i hloubky postiženého místa. Skvěle se hodí na zmírnění vnitřních otoků a cyst. V oblasti břicha situujeme svíci do pupíku. Při terapii se kromě jiného uvolňuje i příjemné teplo. To má dobrý vliv na uvolnění svalů, zatuhlých kloubů a meridiánů. Výborně působí na psychiku, odstraňují stresy, únavu a nejrůznější bolesti. Při hoření svíce vzniká komínový efekt, to znamená, že vytvořený podtlak vytáhne z těla škodliviny, toxiny, bolest, záněty, podlitiny, kameny, cysty atd. Velmi záleží i na barvě plamenu svíčky. U každého člověka je jiný a mění se dle zdravotního stavu. Čím je více tělo zaplaveno jedy a toxiny, tím je plamen svíčky černější. Nejlepší je čistý a světlý plamen. Doba svíčkové terapie je asi 20 minut. Mohou používat i těhotný.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner