Denní horoskop 16.2.2020

Napsala | 16.02.2020

Beran

Mars, který v poledne vstupuje do Kozoroha, vás nutí k odpovědnému jednání. Obvykle to sice neděláte, ale dnes budete vážit každé své slovo.

Býk

Mars v Kozorohu vám zajistí krásný večer. Díky jeho energii se s miláčkem shodnete jak na plánech pro další život, tak na hodnocení toho, co bylo.

Blíženec

Ještě dopoledne musíte zatnout zuby. Odpoledne, kdy Mars opustí váš partnerský sektor, se situace mezi vámi a miláčkem zklidní a vrátí k normálu.

Rak

Odpolední vstup Marse do vašeho partnerského sektoru vám přinese mnohá překvapení. Miláček bude pod jeho vlivem hádavý a vy ho budete muset mírnit.

Lev

S partnerem je vám velice dobře. Dokonce začnete uvažovat, zda byste si spolu neměli vyjet někam, kde byste si jeden druhého užili ještě intenzivněji.

Panna

Vstup Marse do Kozoroha uvítáte s nadšením. Už odpoledne vám bude jasné, že nuda, která vaše partnerství ohrožovala, konečně mizí v nenávratnu.

Váhy

Zejména v rodinných záležitostech trvejte důsledně na svém. Naštěstí s tím nemáte problém. Tvrdohlavosti máte na rozdávání a výdrže ještě více!

štír

K lidem kolem sebe byste se měli chovat laskavěji. Do vašeho sektoru komunikace se sice dostává Mars, ale to neznamená, že se musíte se všemi hádat!

Střelec

Vstup Marse do vašeho sektoru majetku vlastního vám dává šanci na nový a zajímavý zdroj příjmů. Pokud takové nabídka padne, musíte o ní přemýšlet!

Kozoroh

Vstup Marse do vašeho znamení vám posílá pozitivní změny. Je jen potřeba, abyste si nejdříve uvědomili, co chcete, a pak po tom bez obav sáhli.

Vodnář

Nové vztahy raději nezačínejte. Při vaší povaze bude lepší, když nejdříve ukončíte ty staré. Můžete ale taky zjistit, že vlastně nic ukončit nechcete.

Přečíst  Denní horoskop 16.3.2020

Ryby

To, že vám někdo řekne, že na vás nemá čas, není příjemné, ale nic s tím nenaděláte. Měli byste ho ale upozornit, že příště třeba nebudete mít čas vy!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..