Denní horoskop 5.9.2020

Napsala | 05.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Na to, že byste prožívali klidný večer ve dvou, zapomeňte. Merkur se dostává do vašeho partnerského sektoru a miláček zatouží po konfrontaci.

Býk

Opět se přesvědčíte, že vaše děti mají dobrou paměť. Pokud jste jim něco slíbili, rozhodně na to nezapomenout. Navíc se dozvíte, že se sliby mají plnit!

Blíženec

Merkur, který vstupuje do Vah, vám zajišťuje skvělou partnerskou komunikaci. Oba pochopíte, že se nemusíte hádat, ale že byste se měli domlouvat.

Rak

Den je sice náročný, ale vy ho zvládnete. Na večer byste si však neměli nic plánovat. Po celém dni budete tak unavení, že vám nejlépe bude v klidu doma.

Lev

Večerní vstup Merkura do Vah vás nadchne. Atmosféra se srovná a vy zjistíte, že vás partner nejen poslouchá, ale že nad vašimi slovy i přemýšlí.

Panna

Lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že nemáte v životě nic měnit, neposlouchejte. Právě teď je na změny a z nich vyplývající vylepšení života čas!

Váhy

Večerní vstup Merkura do vašeho znamení vás učí myslet jinak. Konečně pochopíte, co je pro vás opravdu důležité, a začnete o to i usilovat.

štír

Do práce, která může počkat, se raději nepouštějte. Zejména dopoledne by se každou chvíli stalo něco, co by vás vytrhlo ze soustředění a naštvalo.

Střelec

Jde o den, kdy bude lepší, když v kritické chvíli zůstanete mlčet. Vyrazíte tím dech svým oponentům. Chystali se na hádku a nechápou, že žádná nebude.

Kozoroh

To, co potřebujete s miláčkem probrat, musíte udělat během dne. Večer se Merkur dostane do Vah a dosud uvolněná atmosféra se změní ve značně napjatou.

Vodnář

Na úsudek jiných lidí nedejte. Dosud jste si vždycky názor na to, co se děje, dělali sami. Rozumný důvod, abyste postoj měnili, zatím nemáte.

Přečíst  Denní horoskop 6.11.2019

Ryby

Dopoledne, kdy Merkur ještě prochází vaším partnerským sektorem, si udělejte čas na partnera. Musíte zjistit, o čem přemýšlí a co ho doopravdy zajímá.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..