Denní horoskop 17.10.2019

Napsala | 17.10.2019

Beran

Počítejte se dnem, v němž musíte mluvit daleko víc, než obvykle. Naštěstí vám to nedělá potíže. Ve svých názorech máte jasno a taky to všem vysvětlíte!

Býk

Výzvy, které padnou, byste měli přijmout. I když se to na první pohled nezdá, mohou váš život konečně posunout směrem, kde jste ho vždycky chtěli mít.

Blíženec

Pocit, že jsou lidé, s nimiž si přes veškerou snahu nerozumíte, je stále silnější. Vyzkoušejte, zda by to nebylo lepší, kdybyste mluvili pomaleji.

Rak

Nevidíte důvod, proč zavírat oči před kolegou, který se snaží šplhat po vašich zádech. Upozorněte ho, že jste si toho všimli a že se vám to nelíbí!

Lev

Všechno, co děláte, musíte taky umět pořádně prodat. Když budete při pochvalách mávat rukou a říkat, že to nic není, moc si tím neprospějete.

Panna

Opět si ověříte, že všechno souvisí se vším. Dostanete odměnu na dobrý skutek, který jste vykonali tak dávno, že si to vlastně už pořádně nepamatujete.

Váhy

Naděje na zásadní pozitivní změny ve vašem vztahu je vysoká. Je však potřeba, abyste byli upřímní sami k sobě a přiznali, že o změny opravdu stojíte.

štír

Pokud chcete, aby byla práce důkladně, musíte ji vykonávat sami. Při Luně v Blížencích jsou spolupracovníci nesoustředění a spoléhat se na ně nedá.

Střelec

Pocit, že byste měli partnerovi ustoupit, je jediný správný. Tím, že se svého názoru držíte i ve chvíli, kdy víte, že správný není, jen ztrácíte čas.

Kozoroh

Upřímně se rozčilujete. Pokud v práci čekáte na nějaké materiály, bez nichž se nehnete z místa, můžete si být jistí, že se k vám dnes nedostanou.

Vodnář

Luna v Blížencích přinese šance na nová seznámení. Nic zásadního z toho sice nebude, ale to nevadí. Vám jde stejně spíše o zábavu, než o nový vztah.

Přečíst  Denní horoskop 19.3.2019

Ryby

Při Luně v Blížencích mají sklon hodně mluvit zejména lidé, kteří by měli spíše mlčet. Vy jste naštěstí taktní a pro jistotu se k tomu nevyjadřujete.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..