Magie květin

Pěkná květinaKvětiny jsou všeobecně krásné, voňavé, ale také silné a zdatné. Asi každá žena má nějakou svoji oblíbenou květinu, kterou ji můžete jako muž udělat radost. A to nejen když má narozeniny nebo svátek, ale klidně jen tak. To je jak se říká nešvar dnešní doby. Lidé, nebo hlavně muži vydělávají hodně peněz a svoji ženě koupí květinu jenom, když má narozeniny nebo svátek. Není to hloupost?

Proč neobdarovat ženu nějakou krásnou květinou a jen tak? Ve středu, v pondělí nebo každý krásný den? Nad tímto se muži, kteří si čtete tyto řádky prosím zamyslete a zkuste s tím něco v budoucnu udělat. Sami uvidíte, že žena bude nesmírně překvapená a vy u ni nesmírným způsobem jako muž stoupnete v jejím pomyslném žebříčku oblíbeností. To je mnohdy dobré vědět.

Nicméně zpátky k našemu tématu a magii květin. Lidé, kteří květiny buď pěstují, nebo je jenom prodávají jsou s nimi určitým způsobem propojeni a nejen, že si s nimi mnohdy i povídají a vykládají různé životní příběhy, nebo třeba vtipy pro zlepšení nálady, tak jim také dokonale rozumí a přesně vědí, co aktuálně daná květina potřebuje.

Pro někoho se to zdá jako hloupost a že daný člověk je regulérní blázen, ale opak je bohužel pravdou. A navíc má každá květina v sobě neodolatelnou vůni, ale hlavně svoje magické poslání udělat někoho šťastným. Nejde o to, jak je květina drahá, nebo jak je velká a silná, jde hlavně o to, jak s ní daná osobo zachází, jak velkou ji věnuje péči a jak se o ni celkově stará.

Každá květina v sobě má tedy magickou sílu, pozitivní energii a další věci, které vás dělají dámy šťastné. Proto je důležité, aby měla žena dostatek květin, které ji budou muži dávat. V tom případě je dobré vědět, jakou květinu má vaše přítelkyně či manželka ráda a jakou květinou ji nejlépe obdarovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner