Týdenní horoskopy lásky od 20.02.2017 do 27.02.2017

By | 30.07.2020
Beran: 

Pro svého miláčka děláte neskutečně mnoho, ale dejte si pozor, abyste toho pro něj nedělali až moc. Týká se to hlavně pondělí, kdy je Luna ve Střelci a kdy jednáte velkoryseji, než je rozumné. Pokud váš drahý provede něco, co jemu i vám zkomplikuje život, měli byste mu to na rovinu říct. Když se budete tvářit, jako by se nic nedělo, ničemu tím neprospějete.


Býk: 

Nehádejte se, protože to opravdu nemá smysl. Všechno, co vás rozčiluje a otravuje, se najednou samo od sebe vyřeší v neděli, kdy se Merkur z Vodnáře přesune do Ryb, a kdy najednou pochopíte skutečné motivy jednání svého miláčka. Skoro se až zastydíte, že vám lezl na nervy, a slíbíte si, že si během dalšího soužití nejdříve necháte všechno vysvětlit, a rozčilovat se budete až potom.

Blíženci: 

Výbuchy vášní nečekejte, protože nepřijdou. Můžete se ale těšit na ničím nerušenou partnerskou pohodu, kdy si s miláčkem konečně popovídáte o tom, co vás oba zajímá, ale co jste dosud neměli čas probrat. Stačí jen trocha námahy, abyste našli společnou řeč a rozplánovali si další život tak, abyste byli oba spokojení, a ani jeden neměl pocit, že jen ustupuje.


Rak: 

Od začátku týdne budete zápasit s náladou, kterou nelze označit jinak než jako bojovou. Vliv nastupující konjunkce mezi Marsem a Plutem stoupá, a vy máte co dělat, abyste se chovali alespoň trochu normálně. Dejte si pozor, abyste miláčkovi pod jejím vlivem nevynadali za to, za co ani náhodou nemůže, a ještě se netvářili jako člověk, který na to má plné právo, protože o jeho pravdě se přece nepochybuje.

Přečíst  Horoskopy, na týden 29.5.-4.6.2008


Lev: 

Využijte šance na příjemný večer ve dvou! Můžete ho uskutečnit buď v pátek nebo v sobotu, kdy se Luna nachází ve vašem partnerském sektoru, a kdy i rodičům malých dětí naskytne hlídání, jehož nelze nevyužít. Pokud konečně získáte pár hodin, které můžete trávit ve dvou, nekazte si je tím, že budete probírat normální provozní záležitosti domácnosti, a na to, co se týká vás dvou, vůbec nedojde řeč.


Panna: 

Zejména v neděli, kdy se Merkur těsně po půlnoci přesune do vašeho partnerského sektoru, se těšte na opravdu náročné chvíle. Počítejte s tím, že vám do vašeho partnerského vztahu začnou mluvit lidé, kterým do toho nic není. Jejich argumenty na vás nezaberou a k rozchodu vás nepřesvědčí, ale přesto byste měli uvažovat, zda v nich přece jenom není trocha pravdy.


Váhy: 

Z toho, že vám jistá dřívější láska nevyšla, nemusíte být ani trochu smutní! Když teď dotyčného uvidíte, nebudete sami vědět, zda byl tak protivný už dřív, a vy jste to jenom neviděli, nebo zda se během doby, kdy jste ho neviděli, tak rozvinul. V každém případě však budete rádi, že jste se ho včas vzdali, a budete vděční za miláčka, kterého máte doma.


Štír: 

Děje se toho hodně, ale spousta věcí jde naštěstí mimo vás. Po tom, co vidíte kolem sebe, jde tiše, neokázale a hlavně hluboce vděční za klid a pohodu, o kterou se vám stará Slunce z Ryb. Po miláčkovi ani po sobě nevyžadujete nemožné, a jste moc rádi, že dostanete alespoň něco. Navíc máte partnera, který požadavky na vás nepřehání a s nímž se cítíte neobyčejně dobře.


Střelec: 

Pokud chcete od partnera získat něco, o čem dosud nechtěl ani slyšet, moc času na rozmyšlenou nemáte. Je potřeba, abyste si v pondělí přichystali nenapadnutelné argumenty, které pak v úterý večer položíte na stůl. Využijete tak trigonu mezi Merkurem a Jupiterem. Ten v lidech aktivuje velkorysost a vašeho miláčka donutí, aby svůj stín buď překročil nebo se o to alespoň pokusil.

Přečíst  Erotický horoskop, 29.6.-10.7.2008


Kozoroh: 

Nezdá se vám, že by si váš až příliš klidný, předvídatelný a vyrovnaný život zasloužil alespoň nějaké malé změny? Zkuste se na sebe i na partnera podívat novýma očima a do vašeho vztahu vnést alespoň trochu vzruchu. Energicky vystupte proti obvyklému víkendovému programu, a místo něj vymyslete něco zajímavějšího. Miláček bude nadšený a užijete si to i vy!


Vodnář: 

Stačí trocha fantazie, aby se z vašeho dosud naprosto obyčejného života stal nepředstíraný ráj. Je jenom potřeba, abyste se překonali a k tomu, co jste dosud dělali jen jediným vyzkoušeným způsobem, bez obav přistoupili jinak. Miláček bude spokojený, protože z vašeho vztahu zmizí nuda, a vy nadšení, protože zjistíte, že vás vztah obohacuje daleko víc, než jste si dosud mysleli.


Ryby: 

Na partnera máte díky vlivu Slunce ve vlastním znamení podstatně méně času než obvykle, ale to je velice dobře. Na svého životního druha totiž netlačíte, necháte ho, aby se volně rozhodoval, a když se už rozhodne, jeho názor nekritizujete. Výsledkem je uvolněná atmosféra a vylepšené vztahy. Navíc jste si oba jistí, že milujete a jste milováni, což taky není k zahození!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..