Denní horoskop 14.6.2019

Napsala | 14.06.2019

Beran

Opozice mezi Marsem a Saturnem vás dostává do náročné situace. Dobře víte, že byste měli něco zásadního udělat, ale ani netušíte, co by to mělo být.

Býk

Atmosféra kolem vás se konečně zklidnila a ustálila. Opět se těšíte domů. Víte, že vás tam čeká pohoda a možná i miláček, který vám uvaří šálek kávy.

Blíženec

Máte pocit, že se všechno vyvíjí pomaleji, než se vám líbí. Měli byste si však dát pozor, abyste svou netrpělivostí nenadělali víc škody než užitku.

Rak

Cestou z práce si klidně dopřejte chvíli oddechu. Je jen na vás, zda si půjdete do knihkupectví prohlédnout nové knížky, než očicháte nové parfémy.

Lev

Potřebujete komunikovat s lidmi, kteří jsou pro vás hodně důležití. Můžete mít pocit, že většinou melou nesmysly, ale nesmíte to nijak dát najevo.

Panna

Pozor si dejte na Raky a Kozorohy. Myslí si, že mají patent na pravdu, a nechápou, že by udělali lépe, kdyby se řídili tím, co jste vymysleli právě vy.

Váhy

Energie opozice mezi Marsem a Saturnem vás může odpoledne zcela rozstřelit. Snažte se trochu ovládat a riskovat jen tam, kde to jinak opravdu nejde.

štír

To, že musíte s něčím skončit, je sice nemilé, ale není to tragédie. Berte to jako ukončení jedné etapy a jako startovní bod pro etapu druhou a lepší.

Střelec

Z partnera si neutahujte. Obvykle vaše vtípky snáší vyrovnaně a reaguje na ně vstřícně, ale tentokrát by vám mohl říct pár hodně nepříjemných slov.

Kozoroh

Při opozici mezi Marsem a Saturnem se máte sklon zbytečně hádat. Navíc hrozí, že se pohádáte kvůli tomu, co za to v žádném případě nestojí.

Vodnář

Všechno řešíte rychle a elegantně. Když se vám nechce vařit, objednáte si pizzu nebo něco podobného. Rodina bude nadšená a vy to budete mít bez práce.

Přečíst  Denní horoskop 25.10.2018

Ryby

Kolega, s nímž jste dosud vycházeli docela slušně, se překvapivě vybarví. Buďte rádi, že se tak zachoval v době, kdy se ještě o nic zásadního nejedná.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..