Vybíráme psa – zvolte si jej podle znamení horoskopu? 2

By | 24.11.2020

Rozhodnutí pořídit si zvířecího mazlíčka je velmi důležité. Pokud padla vaše volba na psa, pak je to závazek na několik let. Promysleli jste si vše dobře a pořádně. Chcete psa. V takovém případě jistě nyní sedáte ke knihám nebo internetu a hledáte, která rasa by byla zrovna pro vás ta nejlepší. Velké plemeno nebo raději menší? Takové, které potřebuje spoustu pohybu nebo typického „gaučáka“? Výběr psa nepodceníte, ale přemýšleli jste někdy nad tím, v jakém znamení se narodil? Ano, i psi ovlivňuje znamení. A může vám v mnoha ohledech pomoci při výchově.

Pes ve znamení Býka (21.4. – 21.5.)

Psi ve znamení Býka jsou tvrdohlaví, a pokud něco dělat nechtějí, zkrátka to dělat nebudou. Zase na druhou stranu s nimi nikdy nebude nuda. Nejsou ti, kteří by běhali za páníčkem, jsou v tomto ohledu možná jako kočky, počkají, dokud vy nepřijdete k nim. O pozornost se nechtějí dělit s dalšími zvířátky, takže o žárlivé scény nebude nouze. Má rád své pohodlí a klid, také má sklony k tloustnutí.

Pes ve znamení Blížence (22.5. – 21. 6.)

Pejsci v tomto znamení mají potřebu neustálého vyjadřování a to buďto štěkáním, vrčením nebo kňouráním, takže je potřeba se na to připravit. Ne všichni to vydrží. Psí Blíženci jsou nejvěrnější společníci, nechávat je dlouho doma samotné, to není chytrý tah. Nikdy s ním není nuda, občas mu podstrčte nějakou tu dobrotu a bude spokojený.

Pes ve znamení Raka (22.6. – 22. 7.)

Rádi se s psími parťáky mazlíte? Ne všichni to mají rádi! Pořiďte si pejska ve znamení Raka a o mazlení bude postaráno! Vyžadují pozornost a péči, milují domov a své páníčky, takže nemají tendence se někde toulat. Mají rádi hry s dětmi, procházky k potoku, milují koupání. Mají problém s křikem a možná i negativním zacházením. Tito psi mají velmi citlivý žaludek, proto pozor na to, čím je krmíte.

Přečíst  Módní styl podle horoskopu – jaký bude ten váš? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..