Sex aneb co nás nejvíce baví

Napsala | 16.11.2010

Sexy žena]Když se řekne v mnoha domácnostech SEX jedna polovina si řekne: „skvělý, u nás doma funguje tak jak má” a druhá polovina „proboha sex? Takové choulostivé téma?” Obojí má ale jedno společné a to skryté touhy a zvrácené myšlenky. Pojďme si říct, co nás nejvíc baví a co chceme všechno zkusit.

Článek není vhodný mladším osmnácti let. Pokud vám nebylo 18., opusťte prosím tuto stránku. Čtením vyjadřujete svou plnoletost.

První sexy roky

První rok s novým partnerem je to vždycky skvělé, objevujete na sobě, co se komu líbí, vymýšlíte nové věci a zkoušíte s pomocí partnera i samu sebe, co se vám líbí a co jste dosud o svém těle nevěděla. Připadáte si strašně sexy a vymýšlíte různé finty jak nejvíce na sto způsobů nažhavit partnera. Na začátku každého vztahu jste zamilovaná a cítíte potřebu být s druhým každou minutu svého života a jste pro něho ochotni udělat vše. Nepřemýšlíte nad dietou, nad většími prsy a už vůbec ne nad jinou mladší hezčí slečnou, která by mohla být rozená gymnastka v posteli.

Jenže pak postupem času pomalu zjišťujete, že jste nějak na Vánoce přibrala, že tohle prádlo je moc vyzývavé pro vaše faldíky (které stejně vidíte jen vy) a že ten obličej už taky není to nejlepší, co vidíte v zrcadle. A najednou se milujete s partnerem po tmě a určujete dny, kdy smí a kdy nesmí vám udělat dobře. A co když je to jen díky společnosti a lidmi ve vašem okolí, kteří toto určují. A přitom v hlavě někde vespod máte skryté myšlenky, nad kterými by se divil i sám mistr vášně a rozkoše.

Odtajnění touhy a upřímnost v sexu

Erotická póza]Zkuste někdy přijít po práci domů, na chodbě vášnivě políbit manžela a odtáhnout ho na vaší novou koženou sedačku, kde vás trošku zkrotí a zahraje si na pána zvířat. Neříkám, že se musí chovat jako zvíře, jen ať je něžný a věnuje se vám a naslouchá, co byste si přála. Řekněte mu do ucha, jak byste ho ráda cítila v sobě zezadu a co by se vám všechno líbilo, jak si přejete, aby vás tahal za vlasy a pak přenesl na kuchyňskou linku (pozor na ostré nástroje a místa na přípravu pokrmů – nedej bože, kdybyste zrovna měli k večeři maďarský guláš). I muži mají svá přání a touhy, a když pořád jen večer slyší, jak jste přibrala a že se do ničeho nevejdete, těžko vám na to odpoví „lásko, přál bych si někdy zkusit zajít na erotickou party”.

Co baví muže a ženy?

Ženy si myslí, že muže zajímá jen dlouhonohá hubená blonďatá modelka, co má na sobě latexové prádlo a slastně mu u toho říká „koloušku”. Ale tak to vůbec není, muže zajímáte vy, proč by si jinak vybral vás do svého života? Proč by měnil čtvrteční hokej s chlapama za vaší ordinaci? Protože vás miluje a nemá důvod hledat jinou, má rád vás a vaše tělo a vaši společnost, tak proč mu nesplnit sen o vaší zvrácené touze a myšlence ve vaší ložnici, koupelně, výtahu…

Muži si zase naopak myslí, že ženu nejvíce uspokojí velcí samci s mohutným … Ale tak to není, ono to totiž někdy bolí a kolikrát toužíme po něžném mužském rameni a teplých polibků na celé tělo. Ale ne každý den či týden to takhle jde, někdy chceme mít doma samce, co se zachová jako pán lesa.

Lehká erotika]A o tom to je, proč nepřijít se skrytými myšlenkami za partnerem či partnerkou a neříct, co si přejeme a jaké touhy máme, co nás baví. Klidně to říkejte při tom, co se může stát, maximálně řeknete „miláčku, chci něco jiného” nebo konečně budete křičet slastí. Klidně řekněte, jak vás hrozně baví mačkání zadečku, když jste nahoře. Jak toužíte poznat jeho kamaráda, tedy jen pokud se na tom oba domluvíte či vaší kamarádku a přivést ji. Nenechávejte si tyhle touhy pro sebe, protože pak je nikdo neuspokojí a vy se nedočkáte. Nikdo vám do hlavy nevidí a nepřečte si „hele v úterý chce orální sex a v pátek zkusit trochu té bolesti s bičíkem”.

Muži

Muži touží nejvíce po dráždění své prdelky, sex s více partnerkami, vidět partnerku masturbovat, ale kolikrát se také zdráhají to partnerce vyslovit, aby nebyli za nějaké úchyly. Mají rádi, když partnerka převezme iniciativu a je aktivní v daném aktu, když například připoutá muže a dělá ho různými způsoby, od pusy, přes prsa po palec u nohou. Kolikrát ale mají problém sami se sebou, buď o selhání a nebo mají v hlavě strašáka jménem Uspokojení partnerky.

Ženy

Sedněte si s kamarádkami na kávu a proberte, co kdo dělá, jak to dělá, kde to dělá a jaké to je. Není nic lepšího si takhle popovídat a dostat pár rad či nápadů, co udělá dobře vaší první nejlepší kamarádce. Přijďte domů a řekněte mu, že chcete hodinový orální sex ve vašem klíně. Popusťte fantazii a nechejte se hýčkat a dělat si dobře, tak jako jste to dělala svému partnerovi dosud vy. Vždyť víte, že muži jsou jako děti, pořád se jim musí ukazovat, co se má jak dělat.

Nepřehlédněte:

Seriál – sex a vášeň

Gejša – Gejši nejsou kurtizány

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.