Jaká je pravda o magii?

By | 16.01.2021

Knihy o magii]Ještě než se budeme snažit si odpovědět na otázku v nadpisu, bylo by vhodné vysvětlit si, co to magie vlastně je. Říká se, že magie je všeobecně zneužití kódování ve vesmíru. Jedná se o jistý symboly, od kterých se odvíjejí další symboly. Na základě těchto symbolů vznikají vznikají další symboly, popěvky, nebo třeba melodie, tance a různé rituály, které obsahují právě zmíněné kódování. Tím, že člověk použije správnou metodu magického rituálu zneužívá skryté kódy ve vesmíru, aby ovlivnil realitu ve svůj prospěch jistým nedovoleným způsobem.

Většina z vás jistě ví, že život se zdá být hodně složitý, nicméně v závěru je přeci hodně jednoduchý. Je jednoduchý pokud znáte určité zákonitosti a umíte je pochopitelně správně použít. Vesmír jako celek má jednu úžasnou věc a tou je symbolika. Vesmír také funguje na mírných vibracích kódů a symbolů. Existují obrovská kvanta symbolů, které rezonují buď konstruktivně, nebo na druhou stranu destruktivně.


Vesmír bohužel nerozeznává vůbec nic mezi tím. Vesmír buď funguje v prospěch, nebo naopak v neprospěch. Tím pádem může bát do jisté míry zneužita i symbolika. Toto je úplný základ magie a toto bude rozhodně většina z vás znát.

Pravda o magii je tedy hodně zaobalená a člověk nedokáže s přesností nikdy určit, jak se zachová a jak na dané podněty bude reagovat. Je tedy jasné, podle toho co jsme si v prvních odstavcích řekli, že buď reaguje kladně, nebo záporně. Bohužel nic mezi tím není a člověk se s tím musí smířit.

Magie je tedy hodně nepodložený a v uvozovkách neprobádaný projekt, který má své mezery, které se lidé snaží již několik desítek let odhalit a odtajnit – nicméně se to zatím zdá jako hodně nereálná představa, protože magie je tajná a nepředvídavá. Takže člověk nebo vědec nikdy neurčí jak se bude za daných okolností chovat.

Přečíst  Magický svět
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..