Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 2

Napsala | 09.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Stojíte před volbou nového parfému? Mnohé ženy jistě vědí, že vybrat si ten správný parfém není vždy jednoduché. To, co vám voní v parfumérii nebo obchodě může zcela jinak vonět na vás, po příchodu domů. Jaká vůně by měla být ta pravá? Silná a dominantní, abyste ukázali všem, kdo ve skutečnosti jste a že se nebojíte ničeho? Nebo naopak chcete působit jemně a vyrovnaně a k tomu vám může dopomoci jemný parfém, který není nijak násilný, ale dá všem jasně najevo, kdo jste. Jak tedy vybírat svůj parfém?

Zkuste to podle znamení

Přemýšleli jste, že můžete parfém vybírat podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Vybrat si takový, který by podtrhl vaši podstatu, všechno, k čemu směřujete a k čemu spějete. Možná takový, který vám dodá sebedůvěru a podpoří vás ve vašich rozhodnutích. Možná takový, který jen jemně upozorní na to, jací ve skutečnosti jste. Jaký parfém vybrat podle vašeho znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou znamení velmi silné a neustále něco dělají. Jejich síla, dominance, velká spousta energie, přímočarost a upřímnost jim ukazuje, že potřebují parfémy svěží, které je nadchnou v tom, co dělají a čím jsou. Ženy ve znamení Berana věnují výběru parfému velkou důležitost. Řeší také to, jaké má parfém složení, zda je povzbuzující nebo naopak. Všeobecně povzbuzující vůně jsou pro ně ideální – drcená máta, první jarní květiny, dřevité tóny, jasmín a podobně.

Býk (21. dubna – 21. května)

Lidé narození ve znamení Býka mají rádi hezké věci a také ty luxusní. Jsou to velcí požitkáři. Potěší se klasická vůně, která umí dát tělu příjemný neviditelný háv. Potřebují v parfému cítit smyslnost, to je pro ně nejlepší. Budete-li vybírat parfém, pak sáhněte po teplých tónech, milují vůni růže, kosatce, frézie nebo broskve.

Přečíst  Znamení horoskopu Býk - Díl II.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..