Ruská astrologie

By | 08.11.2020

Ruská astrologie]Celkově má ruská astrologie poměrně dlouhou a také kuriózní historii, kterou si jen tak někdo nepamatuje. Ona je celá ruská atrologie velice zajímá a to hlavně tím, že se absolutně liší od klasické atrologie a celkově i magie, tak jak ji známe v dnešní moderní a uspěchané době.

Ruský kalendář astrologie byl navíc dokonale propracovaný a to i do těch sebemenších detailů, které jen tak někoho nenechají chladným. Jednalo se o dokonale promyšlenou a dlouhá léta vyvíjenou metodiku, kterou znali pouze jenom vyvolení, kteří si tuto ruskou astrologii předávali z otce na syna a dále.

Z magie času vznikla také magie čísel, kterou shodou okolností ovládají rusové nejlépe na světě. Jedná se o složité věštění pomocí čísel. Jedná se o propracovanou metodu, kde stačí říci věštci pouze své datum a čas narození. Stačí tedy sdělit například 20. 4. 1970, 15:30. Ano, to jsou přesně ty věci, které potřebují věštci pro úspěšné vyložení budoucnosti vědět.

Díky tomu, že má ruská astrologie všeobecně propracované metodiky se dá čekat, že i předpovídání budoucnosti pomocí vašeho data a času narození.

Historie ruské astrologie

V historii ruské astrologie bylo také hodně takzvaných hadačů, které se v éře začátků předpovídání budoucnosti a celkově i věštění a magie snažili podvádět a okrádat lidi. Jednalo se o podvodné lidi, kteří předpovídali smyšlenou budoucnost, ale nechali si za to královsky zaplatit. Navíc většinou vykládali velice špatnou budoucnost, kterou lidé velice špatně snášeli – bohužel jich většina skončila sebevraždou, jelikož nemohli unést tíhu jejich předpovědi a zkázy.

Rusové jsou všeobecně navíc zapřísáhlí křesťané a jakoukoliv nepravdu nebo špatnou předpověď nesou tím pádem velice těžce. Proto je pravidlo, že se v ruské astrologii předpovídají pouze kladné věci, ty záporné a většinou i špatné jsou zakázané a rozhodně je žádný astrolog nesmí předpovídat.

Astrologie tedy nejsou pouze hvězdy, ale i magie, předpovídání budoucnosti a celkově i esoterika. Všechny tyto obory jsou spolu úzce spojené a dokonale na sebe navazují.

Přečíst  Poznejte svoji budoucnost
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..