Můžou hvězdy ovlivnit vaši budoucnost?

Napsala | 22.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Hvězdy]Hvězdy mohou ovlivňovat nejen vaši osobu, lidi okolo vás, ale také vaši budoucnost. Někteří lidé si stále naivně myslí, že nemůžou utéci svému osudu, který je jim předpovězený. Říká se, že budoucnost byla napsaná předem, tedy ještě před hvězdami a hvězdy nám ji pouze odhalí a odkryjí určité části. Již bůh dal lidem možnost rozhodovat se a tak si každý z nás může svůj život do jisté míry ovlivnit a rozhodnout se jakým směrem půjde.

Budoucnost má každou z nás již danou, může ji pouze ovlivnit drobnými krůčky, které denně podnikáme a které nelze nijak předpovídat. Jsou to spontánní kroky, které nikdy nikdo nepředpoví, ale v závěru tyto krůčky udělají velký celek, který již může do jisté míry ovlivnit náš život.

Většina astrologů hodně zlehčuje nauku o předurčení, kde se jasně říká, že „Svůj soud máme každý ve svých rukou“. Ale také zase na druhou stranu dodává, že (cituji) „Na druhou stranu to, kdy jsme se narodili má vliv na strukturu naši osobnosti“.

Většina lidé se na tento problém dívá ze stejného úhlu. Věří, že když hvězdy a planety mají na naši zemi jisté fyzikální vlivy, musí mít vliv i nadpřirozený. Ale co tomu na drouhou stranu říká Bible svatá?

Bible mlčí. Bible neobsahuje žádné podrobnosti o lidském těle, naši budoucnosti, ani o vesmíru a dalších nadpřirozených jevech a skutečnostech, které se staly, stanou a nebo se mají stát.

Pokud si tedy pokládáte stále otázku, zda mohou hvězdy nějakým způsobem ovlivňovat vaši budoucnost, odpověď je ano. Do jisté míry ji ovlivnit můžou. Ale záleží pouze na vás, jak se necháte ovlivnit a do jaké míry necháte hvězdy ovlivnit vaši osobu.

Příznivé postavení hvězd může v určitém čase ovlivňovat vaši budoucnost celkem výrazně, ale žádný vědec, ani člověk, co se zabývá magií nedokáže určit, kdy je přesně ta chvíle, kdy se člověk nechává ovlivňovat a kdy ne.

Hvězdy mají nevyzpytatelnou sílu a moc, takže se dá s klidným svědomím říci, že nás ovlivňují. Záleží pouze na nás, jak hodně se ovlivnit necháme.

Přečíst  Tarotová karta na březen - Čtyřka mečů
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..