Denní horoskop 13.3.2019

Napsala | 13.03.2019

Beran

Když se do někoho zamilujete, přiznejte to především sami sobě. Když si budete namlouvat, že jste jenom kamarádi, moc daleko svůj život neposunete.

Býk

Na to, abyste se učili něco nového, nemáte dostatek času ani trpělivosti. Věnujte pozornost i čas tomu, co dokonale zvládáte a v čem jste si jistí.

Blíženec

Luna ve vašem znamení se vám postará o spoustu zajímavých zážitků. Když je pak budete doma vyprávět partnerovi, neuvěří, že jste si je nevymysleli.

Rak

S partnerem si popovídáte o tom, na co obvykle nemáte čas. S údivem zjistíte, že přemýšlí o stejných věcech, jako vy, a dochází ke stejným závěrům.

Lev

Veškeré úřední záležitosti dopadnou skvěle. Navíc narazíte na velice příjemného a k tomu kompetentního úředníka. Udělá pro vás všechno, co může.

Panna

Sextil mezi Sluncem a Plutem vám dodává odvahu. Konečně se rozhodnete rázně vyřešit to, co to dlouho potřebovalo a co jste od sebe dosud odstrkovali.

Váhy

Pracovní porady se sice neskutečně táhnou, ale vy na nich přesto musíte být až do konce. To, co je důležité, se projedná v posledních pěti minutách!

štír

Nezdá se vám, že si děláte zbytečné starosti? Kdybyste si uvědomili, že jsou věci, které si musí vaši blízcí vyřešit sami, žilo by se vám lépe.

Střelec

Dostanete spoustu nepříjemných otázek, na které však musíte dát smysluplné a rozumné odpovědi. To, že to dokážete, můžete právem brát jako zázrak.

Kozoroh

Narazíte na člověka, s nímž si opravdu nevíte rady. Možná byste se na něj a na jeho dosavadní život měli vyptat mezi kamarády. Mnohé by vám to řeklo.

Vodnář

Citům a emocím věnujete daleko více pozornosti, než jindy. Dokonce i vy si musíte přiznat, že se sice můžete snažit, ale proti lásce imunní nejste.

Přečíst  Denní horoskop 6.7.2018

Ryby

Představa, že se něco samo od sebe vyřeší, je dosti zrádná. Bylo by daleko lepší, kdybyste si uvědomili, že se v této věci musíte projevit aktivně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..