Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 2

Napsala | 11.11.2019

Odpuštění je věcí, kterou ne každý zvládá a umí. Odpustit je lehké, ale skutečně zapomenout a přenést se přes to, co se stalo, není vždy jednoduché. A je jedno jestli jde o nějakou křivdu z dětství, prozrazení tajemství, které vás tíží, rozchod s přítelem, hádka s kamarádkou nebo samotná nevěra, která může narušit vztahy hned několika lidí. Umíte odpouštět? Jak se vyrovnáváte s tím, že vám někdo ublíží? Jak přijímáte nevěru? A dokážete se ze všeho otřepat a zase dál, třeba i ve stejném vztahu? Když vás zradí někdo, koho milujete, je to velmi bolestivé. Mnohdy máte pocit, že už to nikdy nepřebolí. Jak můžete reagovat podle znamení? Může vám v tom ohledu nějak pomoci?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou často nevinní a důvěřují svému protějšku, někdy možná až příliš a naivně. Věříte v druhé lidi, nehledáte v nich jen to špatné a zlé. Jestliže se nevěra provalí a vy ztratíte důvěru v někoho, komu jste bezmezně věřili, těžko se rány zacelují a vrací se to zpět. Důvěra bude jako zmuchlaný papír, nikdy už to nebude pravděpodobně stoprocentní. Naučit se znovu věřit není nemožné, ale bude to chtít dost práce. Jakmile začnete věřit sobě, poté zvládnete věřit druhým.

Býk (21. dubna – 21. května)

Ženy v tomto znamení jsou velmi opatrné. Začít někomu věřit jen tak? To určitě ne, stojí nohama na zemi. Potřebují k tomu čas, ovšem pak je ta důvěra bezmezná a absolutně loajální. Když se tedy taková důvěra zničí a pošlape, máte pocit, že se vám zhroutil celý svět. Najednou je vše rozbité a vy nevíte, jak dál. Nevěru berete jako tragédii, narušení sebeúcty a bezpečí. Nikdy na to nezapomenete, jste tvrdohlavá, pořád se k tomu okamžiku vracíte a řešíte jej. Pitvání však nepomůže, musíte se dívat do budoucnosti.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 16
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..