Co vám sluší…. blíženci

Napsala | 10.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Makeup blíženci]Blíženci dovedou vylákat ptáka z hnízda a dát mu zazpívat pět nových písniček. Ale jejich neklidná duše může snadno přehlédnout ptáčka štěstí, který smutně čeká rok za rokem na jejich vlastním dvorku.

Tito lidé rádi nosí jasně žlutou, zelenou, modrou, stříbrnou a šedou – jejich nálady odráží třpytivý akvamarín. Jejich lehký dotek připomíná jemnou vůni konvalinek a vydechují svěží příslib nejzelenějšího kapradí v nejhlubší části lesa. Avšak Merkurův chladný kov rozpolcuje Blížence dvojími touhami. Dokud se nezastaví a nepočkají či nenaslouchají – tlukotu vlastního srdce. Ano to je Blíženec.

Jste stvoření jemná, vždy usměvavá, něžná, ale velmi rychlá. Blíženci jsou postrachem silnic, piráti a jsou nebezpečný sami i druhým. Taková žena blíženec se v autě za plné jízdy dokáže klidně obléknout, namalovat, vyřídit deset telefonátů a ještě domluvit schůzku.

Pokud na ni pohlédnete, uvidíte nejněžnější stvoření plné něhy – andílek, jenom ji nechtějte naštvat. Pak je to divoká puma, která dobře kouše. Ale většinou , něž se rozkoukáte, tak je fuč. To jsou Blíženci, děti dvou tváří plné překvapení.

Nezapřou své větrné znamení, mají i takové věci rády na sobě. Dávají opravdu přednost eleganci s jemnými a vkusnými barvami. Moc jim sluší bílá v kombinaci se stříbrnou.

Žena Blíženec si na své, většinou blonďaté vlásky, dává světlé melírky, které ještě více zvýrazní její jemnost. Muž je zase pečlivě upravený, většinou s krátkými vlasy. Obě pohlaví si potrpí na eleganci. Mají rády, když mohou lidem přivodit šok. Pokud přijdou na společenské setkání, otočí se k nim plno očí a mohu říci, že je obdivují. Cením si těchto dost inteligentních lidí, které je mnohdy zázrak zastihnout doma.

Člověk má dvě centra: mozek a srdce, tedy rozum a cit. Co vyvádí srdce z míry, jsou vždy emoce. Srdce bije člověku radostí jak na poplach, zůstává úlekem stát. Člověk nemocný se srdcem je člověkem, který neposlouchá své pocity, ale jen svůj rozum.

Život je jen otevření a zavření očí. Záleží pouze na tom, co během této krátké chvíle uvidíš.

Přečíst  Co vám sluší... vodnáři
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..