Denní horoskop 15.9.2020

Napsala | 15.09.2020

Beran

To, že uděláte chybu, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Pokud na ni nebudete upozorňovat sami, je navíc značná šance, že si jí nikdo nevšimne.

Býk

Věnujte se praktickým záležitostem! Zatímco s partnerem byste se jen hádali, v práci jde všechno skvěle. Tam o tom, že máte pravdu, nikdo nepochybuje.

Blíženec

Na velkorysost svého miláčka se můžete spoléhat do odpoledních hodin. Večer, kdy bude Luna v Panně, změní postoj a bude jednat neobyčejně komisně.

Rak

Trvejte na svém i ve chvíli, kdy vám všichni říkají, že je to nesmysl. Nejpozději odpoledne se přijde na to, že jste udělali to nejlepší, co se dalo.

Lev

Kvadratura mezi Venuší a Uranem nese pokušení. Zatímco dosud vám láska na první pohled připadala jako něco nemožného, teď vidíte, že to možné je.

Panna

Trigon mezi Sluncem a Plutem přeje všem definitivním rozhodnutím. Obvykle mosty sice nepálíte, ale tentokrát pochopíte, že to jinak nepůjde.

Váhy

Dejte si pozor, abyste příliš alergicky nereagovali na lidi, kteří vás poučují. Vy to, co vám říkají, sice dávno víte, ale přesto se tvařte vstřícně.

štír

Při kvadratuře mezi Venuší a Uranem se seznamujte opatrně. To, že se vám někdo na první pohled líbí, ještě neznamená, že z něj bude vhodný partner.

Střelec

Díky Luně ve Lvu se vám podaří prosadit i to, co jste dosud považovali za nemožné, Nepřemýšlejte, jak se to stalo, ale buďte vděční, že to máte.

Kozoroh

Trigon mezi Sluncem a Plutem přeje rychlým a definitivním rozhodnutím. Pokud dnes k takovému jednání seberete odvahu, nebudete ho nikdy litovat.

Vodnář

Za jednání svého partnera odpovědní nejste. Jeho rodiče se na vás sice mohou snažit vinu za jeho prohřešky hodit, ale vy si to nesmíte připouštět.

Přečíst  Denní horoskop 30.11.2019

Ryby

Pozor si dávejte na partnery z Býka a ze Lva. Hovorů o tom, jak každému dopřávají volnost, mají plnou pusu, ale přesto vás na každém kroku sledují.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..