Nevěra patří ke vztahu

Napsala | 09.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Sexy obrázek]Možná většinu z vás tento nadpis zaskočí, pohorší nebo také hodně překvapí. Nicméně je to přesně tak a tento nadpis je zcela na místě. Nevěra tedy určitým způsobem patří ke každému vztahu. Upozorňujeme, že opravdu do každého vztahu, tedy pokud si říkáte “Já mám věrného partnera, ten by mě nikdy nepodvedl a nikdy nešel s jinou” – přesně i pro vás tento nadpis je.

Ono v závěru nemusí jít o klasickou nevěru, kterou si všichni lidé po vyslovení slova “nevěra” představí. Lidé si pod tímto pojmeme představí klasický sexuální akt, který proběhne mezi mužem a ženou. Ano, i k tomuto většinou může dojít, což je samozřejmě nepříjemná věc, ale bohužel i tato věc k životu patří.


Podle posledních celosvětových průzkumů je dokázáno, že ženy podvádějí své partnery více, než muži, což je poměrně úsměvné, jelikož si lidé a hlavně ženy myslí přesný opak.

Nevěra – známe ji všichni

Klasické nevěra, kterou si všichni lidé představí je tedy sex, který proběhne na konci nevěry. Ale nevěra je zdravá, tedy pokud se nejedná o nevěru opakovanou každý týden a tu nevěru, která nekončí právě v posteli sexem. Za nevěru se považuje v dnešní době i nevinný flirt – například v obchodním centru u kasy mezi vámi a krásnou prodavačkou nebo krásným prodavačem.

Ano, přesně i tento případ je jakýsi nevěra, která je zdravá a našemu vztahu prospěšná. Vážně je tato nevěra, při které k ničemu nedojde zdravá a našemu vztahu prospěšná? Ano, přesně tak, jde o to, že si lidé takto nevinně zaflirtují například cestou z práce a po příchodu domů se doslova vrhnou na svého stálého partnera, jelikož jsou dokonale sexuálně naladěni.

Takže ruku na srdce, kdo z vás si myslí, že tento druh nevinného flirtu a nevinné nevěry není pro vás vztah prospěšný? Samozřejmě pokud se jedná o tuto nevěru, je všechno v pořádku a pokud si lidé myslí pravý opak, bohužel je to pouze v nich a nic s tím neudělají. Tento nevinný flirt je doslova pro každý dlouhodobější vztah prospěšný, jelikož se dotyčná osoba přesvědčí o tom, že je stále sexy a mužům/ženám se líbí a je žádaná.

Zvedne nám to sebevědomí, což je pro stálý partnerský vztah to nejlepší. Pak můžeme očekávat žhavé a vášnivé noci, které budou plné sexu a dalších praktik. Závěrem je tedy nutné říci, že nevěra je do jisté míry zdravá a pro náš partnerský vztah prospěšná.

Přečíst  Jak se věští z cikánských karet?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..