Vánoční dárky pro muže – jak vybírat podle znamení? 1

Napsala | 05.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Jste spolu první Vánoce? Popřípadě už přesně víte, co si o sobě myslet a víte, co druhý chce. Pokud i tak pořád nevíte, co protějšku dát pod stromeček nebo i jako jakýkoliv jiný dárek, máme pár tipů a rad. Můžete to zkusit podle znamení zvěrokruhu. Díky tomu to půjde všechno snadněji a lépe. Vám odpadne nepříjemné přemýšlení nad tím, co tento rok „zase“ vymyslet a dát partnerovi pod stromeček.

Vybíráme dárek pro muže

Každý muž má rád něco jiného, každý z nich vidí smysl v jiném dárku. Je jasné, že všichni muži, kteří se narodili ve stejném znamení nebudou úplně stejní, na chlup přesně. Lvi oceňují luxus, Ryby zase vlastnoručně vyrobený dárek. Naše tipy berte jako návod, řiďte se vlastním úsudkem a tím, co o dotyčném člověku znáte a víte.

Co dát Beranovi?

Jde o poměrně skromného člověka, kterému by ani nevadilo, kdyby na ty Vánoce nedostal žádný dárek. Než kupovat a vynakládat úsilí s výběrem a balením, raději mu dejte dárek, který bude zážitkem. Materiální věci moc neocení. A co tedy pořídit? Buďte kreativní – jízdu ve Ferrari, lekce boxu, lístky na oblíbenou kapelu, wellnes víkend, adrenalinový zážitek a podobně.

Co dát Býkovi?

Býk bývá, co se dárku týče, poměrně mlsný, má rád luxus. Velmi ho potěší také praktické dárky, u kterých není nutno nijak zvlášť promýšlet. Býk má rád dárky, které mu dají najevo, že bude zahrnován luxusem. Ideální je třeba wellnes pobyt, kde si užije dosyta masáží a dobrého jídla, můžete mu pořídit dárek v podobně masáže, pivních koupelí nebo čehokoliv jiného, co mu dá ten punc luxusu.

Co dát Blížencům?

Jde o znamení, která jsou vtipná a zároveň také inteligentní. Ocení proto dárky, které budou podobné jako on. Tedy inteligentní a zábavné. Je lepší jej obdarovat – podobně jako dítě, spoustou menších dárků, než jedním, který bude větší. Můžete podporovat jeho kreativitu, takže cokoliv, co mu pomůže jí rozvíjet. Papíry, barvy, štětce, kreativní sady a podobně.

Přečíst  Rozčilování je náš zvyk
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..