Feng shui pro pevné zdraví

Napsala | 03.11.2015

Zdraví]Feng shui upozorňuje na některé faktory, které zhoršují zdravotní stav na energetické úrovni. Pomalé a stále stagnující působení energie se pozvolna projevuje na našem zdravotním stavu. V domě nebo bytě však můžeme jednoduchými postupy rozproudit energii a tím posílit ozdravující síly.

Existuje pár postupů, jak si doma rozproudit energii. Tady je máte.

Mějte doma čistý a funkční sporák. Ač se to nemusí zdát, mít čistý sporák ovlivňuje všechny aspekty života. Čistotou přenášíme pozitivní energii také na jídlo. Pokud sporák nefunguje, nechte jej opravit nebo kupte nový. Pozitivní energie se z čistého jídla přenáší na jídlo a z jídla do našeho těla.


Také umístění sporáku je zásadní. Nejvhodnější je takové místo v kuchyni, kde máte přehled o okolí, vidíte na dveře a nestojíte k nim zády. Za sporák také můžete nainstalovat zrcadlo, opticky tak zvýšíte počet plotýnek, které svědčí o hojnosti, a budete mít větší přehled, co se děje za vámi.

Ve vašem domově by neměl poblíž sporáku chybět zavěšený křišťál nebo kovová zvonkohra. Posílíte tím čchi při přípravě pokrmů. Ideální je zavěsit tyto předměty na červenou stuhu nebo nit. Křišťál harmonizuje energii a pomáhá tak předejít drobným úrazům a nehodám v kuchyni.

Důležitá je také červená barva, pokud potřebujete víc vitality. Pořiďte si červené prostěradlo. To buď přímo povlečte, nebo jej dejte pod matraci. Léčba je efektivní a rozproudíte tím i sexuální život.

Doma by vám nemělo chybět ani závěsné zařízení, které drobným pohybem rozproudí energii. Může se jednat o spirálky, zvonkohry nebo větrníčky. Najděte střed domu či bytu, to bude oblast, která má na vaše zdraví největší vliv. Tuto oblast ukliďte a zavěste vámi vybrané zařízení.

Mějte funkční systémy domu, jako jsou trubky, odpady, rozvody. Udržujte je čisté. Oběhové systémy domu působí na oběhový systém a dýchací soustavu. Pokud tedy není něco v pořádku, mělo by se to opravit.

V domě byste měli minimalizovat ostré úhly, špice a ostré rohy, zejména pokud jsou namířené na postel, kolébku, pohovku, sporák nebo vchodové dveře. Proti těm zvenčí umístěte zrcátko bagua v předsíni, k těm vnitřním postavte květiny.

Ač je to dnes moderní, tak obnažené trámy v domě utlačují energii a působí psychické a zdravotní potíže. Především ty nad postelí, sporákem a stolem. Můžete je natřít stejnou barvou jako strop, aby tolik nevynikaly.

Tok energie čchi podpoříte udržováním přísunu čerstvého vzduchu. Častěji větrejte, nepřetápějte místnosti. Pořiďte si také pokojovou fontánu, zvlhčí vzduch a zpříjemní atmosféru.

Pozor si dávejte také na elektromagnetická záření, které do okolí vypouští domácí spotřebiče, počítače, televizory a hifi věže. Pokud to jde, spěte mimo dosah těchto spotřebičů. K těmto spotřebičům si pořiďte fluorit, kámen výborně absorbuje všechna záření.

Přečíst  Tarotová karta na prosinec - Kolo štěstí

Kam dál?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..