Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 10

By | 18.10.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Desátý den narození

Lidé narození desátý den v měsíci mají dobrý a hluboký charakter. Co se emocí týče, jsou si jisti a silní. Neohroženost a průbojnost je jim vlastní, nebývají ti, kteří by žili na úkor druhého nebo na nich byli dokonce závislí. Jejich život je ten, který mají pevně v rukou a spoléhají sami na sebe. Mají určitý nadhled, který jim přináší do života reálný pohled na vše, nejsou to zrovna snílci, kteří se toulají v říši snů.

Mají svůj cíl, za kterým si jdou velmi přesně, neuhnou ze své cesty. Sebevědomí z nich číší, jsou také spolehliví, ale ne vždy středem party nebo večírku. Než se někomu otevřou a vyzradí na sebe vše, trvá to dost dlouho. Někdy se na nich mohou podepsat frustrace, které však umí velmi dobře skrývat, spolu se svými problémy. Bývají dobrými manipulátory, takže pozor na ně. Jsou velmi hrdí, často také mohou zpychnout a myslet si o sobě víc, než je nezbytně nutné.

Přečíst  Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..