Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 3

Napsala | 14.11.2019

Každý má nějaké to nejoblíbenější jídlo a pití, které si dává nejčastěji a nikdy se jen tak neomrzí. Může to být řízek s bramborovou kaší, guláš od maminky nebo nějaká zahraniční specialita. Chuťové buňky každého jsou nastaveny jinak a podle toho pracují. Přemýšleli jste někdy, že také můžete vnímat jídlo a pití podle toho v jakém znamení jste se narodili? Jinak mohou na jídlo reagovat Býci a jinak Panny. A kdoví, možná je vaše oblíbené jídlo právě to, které by vám mělo chutnat podle vašeho znamení. Jak to tedy je?

Široká nabídka

Dnes je v restauracích, fast foodech a jiných stáncích s jídlem nabídka opravdu široká. Pro někoho je to dobře, protože může neustále zkoušet něco nového. Jiný je zase spíš nešťastný, protože neví, co si vybrat. Chuť má na všechno, ale sáhne obvykle po klasice, protože co kdyby mu to nechutnalo? Někdo vyhledává gurmánské zážitky, jiný si vaří nejraději doma. Jaké jídlo a pití je vaše pravé podle znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou vnímavé a přizpůsobivé povahy, které rádi zkoumají názory jiných lidí, rádi se pouští do diskuzí. Na jídle vám až tak nezáleží, chcete mít hlavně plné břicho. Nedělá vám problém si dát jídlo „na stojáka“ v bufetu či klasickou kuchyni jako francouzské brambory nebo zapečené těstoviny. Dobře vám udělají lehká jídla jako rajčata s mozzarelou nebo zeleninové rizoto. K pití si dejte gin nebo zázvorové pivo.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou velmi citliví a vnímají, jejich emoce jsou často zesílené. Dbají na rodinu, proto jim chutnají klasická česká jídla. Takže knedlo-vepřo-zelo, guláše, svíčková, špenát. Mají také v oblibě mořské plody s různými druhy salátů. Brandy nebo bílý rum jsou nápoje, kterými mohou spláchnout celý dobrý oběd nebo večeři.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..