Denní horoskop 31.8.2018

Napsala | 07.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Využijte Luny v Býku a běžte s dětmi nakoupit poslední školní potřeby. Na závěr si můžete dát velký zmrzlinový pohár a rozloučit se s prázdninami.

Býk

Představa partnera, který vám vyjde bez debat vstříc, se lehce uskuteční. Je jen potřeba, abyste mu pak dali najevo, že jste mu za to náležitě vděční.

Blíženec

Chyby, které partner udělá a za které se vám omluví, byste mu měli odpustit. Když vám všechno vysvětlí, bude jasné, že je opravdu neudělal schválně.

Rak

Tím, co nemá pozitivní dopad a praktické využití, se odmítáte zabývat. Můžete se sice dozvědět, že vám jde jen o prospěch, ale to vám může být jedno.

Lev

Lidi, kteří vám budou vysvětlovat, že na něco nemáte, vážně neberte. Jsou naštvaní, že se jim nedaří, a rozhodli se, že vám zkazí radost ze života.

Panna

Při Luně v Býku si nemáte na co stěžovat. Vaše snaha dojde ocenění přesně tam, kde to potřebujete. V optimálním případě bude následovat i pár korun.

Váhy

Ve vztahu potřebujete značné množství trpělivosti. Miláčkovi, který přijde na rande pozdě, nesmíte vynadat, ale musíte se zajímat, co se stalo.

štír

Luna v partnerském sektoru vás zbaví podstatné části povinností. Než dorazíte domů, ujme se jich váš pracovitý miláček a skoro všechny zvládne sám.

Střelec

To, co postrádáte a co jste v minulých dnech zběsile hledaly, taky najdete. K vašemu překvapení se to objeví na místě, které jste třikrát prohledali.

Kozoroh

S partnerem mluvte upřímně a na rovinu. Zmatků, které kolem panují a které vás ovlivňují, je už tak dost. Není potřeba, abyste k nim přidávali další.

Vodnář

Mezi dva rozhádané kamarády se nepleťte. Stejně byste je nesmířili. Na rozdíl od nich vidíte všechno jasně a chápete, že pravda je někde uprostřed.

Přečíst  Denní horoskop 3.11.2018

Ryby

Luna v Býku vám poskytne příležitosti, o kterých jste dosud jenom snili. Musíte však odložit veškerý ostych a dát najevo, že o ně máte zájem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..