Denní horoskop 9.7.2020

By | 12.06.2020

Beran

Při Luně v Rybách jste unavenější, než obvykle býváte. Potřebujete vodu, která z vás únavu smyje. Co kdybyste se odpoledne sebrali a šli si zaplavat?

Býk

Doporučení, že se máte chovat rozumně, odmítejte. K ničemu by to nebylo. Kdybyste se chovali tak, jak chtějí ostatní, sami sebe byste tím jen poškodili.

Blíženec

Když vám kolem poledne zavolá partner, měli byste mu projevovat co největší lásku. Tím ulomíte hrot jeho jedovatostem a vrátíte mezi vás dobrou náladu.

Rak

Při Luně v Rybách potřebujete nutně samotu. Musíte si promyslet své další životní plány, což se v chaosu a zmatku, které kolem panuje, zvládnout nedá.

Lev

Kontakty s kamarády z dětství a mládí vás zklamou. Hezky si sice zavzpomínáte, ale pak zjistíte, že se vaše cesty rozešly a že nic společného nemáte.

Panna

Možná by bylo dobré, kdybyste se věnovali aktivitám, co baví vás i vašeho miláčka. Budete spolu a přitom uděláte něco, co bude vám oběma užitečné.

Váhy

Veškeré nové pracovní nabídky byste si měli prověřit. Při Luně v Rybách vám mohou jako jistotu předkládat něco, co je zatím jen ve hvězdách.

štír

Využijte šance, kdy se můžete něco nového naučit. I to, co vám dnes připadá jako něco nepodstatného, se zítra změní v záležitost přímo stěžejní!

Střelec

Připravte se na boj s lidmi, kteří sice vaší práci nerozumí, ale o to více vám do ní budou mluvit. V takovém případě neztrácejte čas marnými diskusemi!

Kozoroh

Zkonstatujete, že jste po rodičích podědili víc, než jste si mysleli. Zároveň přiznáte, že jsou to povahové rysy, které vám moc radosti nedělají.

Vodnář

Všechno, co se kolem vás a s vámi děje, směřuje k stabilizaci vašeho partnerského vztahu. Navíc si potvrdíte, že jste si partnera vybrali hodně dobře.

Přečíst  Denní horoskop 23.12.2018

Ryby

Nehazardujte se svým vyrovnaným a velice kvalitním vztahem! Pokud máte chuť s někým zcela nezávazně laškovat a flirtovat, měli byste si ji odpustit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..