Vnitřní zvíře – jakou povahu vám určí? 5

By | 18.12.2020

Je až s podivem, jak moc mohou horoskopy či jiné ukazatele předpokládat a předvídat, jací asi budete. Na někoho to sedí opravdu do puntíku, jiný se v tom vidí jen v určitých bodech. Samozřejmě nelze vše paušalizovat na povahu a charakter má vliv také to, v jaké rodině se člověk narodí, jaká je jeho výchova, vnější podněty a mnoho dalšího. Každý z lidí v sobě ukrývá nějaké to zvíře. Vnitřní zvíře, které vůči vám promlouvá, možná jej ani neslyšíte. Máte pocit, že se ve vaší blízkosti objevuje nějaké zvíře stále častěji? Vidíte jej všude, neustále na něj narážíte a vždy to začíná a končí u něj?

Vnitřní zvíře

Horoskopy a astrologie věří, že každý člověk v sobě ukrývá nějaké to zvíře, které pomáhá určovat jeho povahu a to, jak některé situace řeší. Jaké je to vaše vnitřní zvíře? Zkuste naslouchat sami sobě, sledovat, která zvířata se okolo vás neustále motají, nebo také zkuste zjistit podle charakteristiky, které zvíře je právě to vaše.

Kočka

Kočka je symbol ženské energie. Je-li vaším vnitřním zvířetem právě ona, pak můžete být nezávislými jedinci, kteří jsou rádi majetničtí, nedělí se o nic a s nikým a jsou rádi, když mohou všemu a všem vládnout. Kočka je šelma, takže se nebojí vytasit drápy a uhájit si to, co je její. Máte to podobně? Pak vám to může naznačit, že děláte až moc kompromisů a je na čase uhájit to své.

Pavouk

Jde o zvíře, které nevyvolává ve všech lidech zrovna pozitivní pocity. Často se ho štítí, připadá jim odpudivý a snaží se jej všemožně zbavit. Pavouci si pletou své pavučiny, což může být symbolem toho, co lidé s tímto vnitřním zvířetem nesou do vlastního života. Uvidíte-li ho, pak může jít o varování, aby se člověk nechytal nebo nezaplétal do sítí, které pro něj utkal někdo jiný.

Přečíst  Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..