Denní horoskop 27.7.2020

Napsala | 27.07.2020

Beran

Než se rozhodnete, že někoho pošlete do háje, chvíli přemýšlejte. To, co ráno vypadá jako řešení téměř geniální, se večer může změnit v průšvih roku!

Býk

Jde o den, kterého je na dovolenou skoro škoda. V práci se dějí věci, které dokážete lehce ovlivnit tak, aby se vám dýchalo daleko lépe, než dosud.

Blíženec

Na dovolené si nechejte pro jistotu vypnutý mobil. Nadřízený, který je zvyklý, že vám může volat kdykoli, tak pochopí, že se dnes musí obejít bez vás.

Rak

Konečně dostanete signály, které dokazují, že jdete správnou cestou. Navíc se můžete těšit na pozitivní odezvu, kterou vaše aktivita v okolí získá.

Lev

Dejte si pozor na žárlivost! Máte ji sklon dávat najevo způsobem, který vám ubírá na důstojnosti a jímž velice dobře bavíte všechny lidi kolem.

Panna

Sextil mezi Jupiterem a Neptunem vám přináší skoro až jasnozřivé chvíle. Když se vám něco na první pohled nezdá, měli byste k tomu přistupovat opatrně.

Váhy

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, přemýšlejte. Je docela možné, že jste situaci nevyhodnotili správně a že byste tak vynadali tomu nepravému.

štír

Sextil mezi Jupiterem a Neptunem přináší uskutečnění vašich snů. Přesto byste si měli uvědomit, že i krásné sny mohou mít nepředvídatelné následky.

Střelec

Když se dozvíte, že se nemáte o něco pokoušet, protože se vám to stejně nepodaří, je pro vás vysoce motivující. Vy se pokusíte a taky se vám to povede!

Kozoroh

Kvadratura mezi Merkurem a Marsem patří k těm opravdu obtížným. Na jedné straně víte, že byste mluvit neměli, ale na druhé to stejně nedokážete.

Vodnář

Můžete si být jistí, že to, co uděláte rychle, budete muset ještě dnes předělávat. Nebylo by lepší, kdybyste už od rána nasadili pomalejší tempo?

Přečíst  Denní horoskop 27.7.2018

Ryby

Než se donutíte k nějaké aktivitě, bude to chvíli trvat. A potom budete stále uvažovat, co by se stalo, kdybyste se nedonutili a celý den prolenošili.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..