Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 2

Napsala | 08.01.2019

Každý z nás má něco, co ho rozčiluje, co mu vadí nebo ho vytáčí do nepříčetnosti. Ať už ženám vadí na mužích to, že jsou všude po bytě ponožky, kusy oblečení a u televize nevydrží chvíli nepřepínat program. Mužům zase na ženách vadí například jejich sklon neustále něco řešit, pečlivé uklízení a podobně. Co však lidi může rozčilovat v závislosti na jejich znamení? Podívejte se na to, kterým znamením co vadí.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je tvrdohlavé znamení a to opravdu hodně. Na rozdíl od dalších znamení si stojí urputně na svém, možná někdy i ve chvíli, kdy nemá pravdu. Neberou v potaz, že by se někomu mohli přizpůsobit. Býk potřebuje mít všechno pod kontrolou, předem naplánováno. Nemá rád spontánní akce a vůbec nečekané návštěvy. Změny plánů na poslední chvíli jej neskutečně štvou a dokážou mu pokazit náladu.

Blíženci (22. května – 21. června)

U Blíženců nikdy nevíte, na čem vlastně jste. Mívají dvojí tvář a pokaždé vám nastaví tu, která se jim hodí. Bývají proto také nevyzpytatelní, čekáte, že udělají úskok a oni se vrhnou do útoku a naopak. Nemají rádi omezování, proto když k nim přijdete a řeknete, že musí dělat to či ono, se zlou se potážete. Nesnáší žárlivost a lidi, kteří na ně žárlí. Partner, který je bude omezovat žárlením, to nebude mít vůbec jednoduché, často mu dají vale.

Rak (22. června – 22. července)

Rak je znamení, která vám vždycky pomůže a vyslechne vás. Je to věrné znamení, které se snaží pomoci druhým. Má svůj vlastní osobní prostor, který si velmi rád chrání. Nesnáší, když mu jej někdo naruší, pokud mu to sám nedovolí. Objetí, pusa nebo až moc blízké přiblížení od lidí, které neznají nebo ke kterým nemají důvěru? To z duše nesnášejí!

Přečíst  Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..